İlk Buluşma

<12345>
02/11/2012 00:13:00

İlk buluşmamızı önümüzdeki hafta içinde yapalım arkadaşlar.

Size iki önerim var.

İsterseniz bie mekan ayarlayıp ilk buluşmamızı orada gerçekleştirebiliriz.Yada ev buluşması yapabilriz.İlk buluşma benim evimde olabilir. Sonraki haftalar her üyenin evinde birkere buluşabiliriz.

Ev buluşmalarına oyun ablasıda çağırırız saati 7.5 TL'den çocuklaırmızla ilgilenen oyun ablası mevcut.

Öncelikle buluşma mekanımıza karar verelim sonra günü belirleyelim.

Ynt: İlk Buluşma

02/11/2012 01:21:00

Dilek ben ikiside olur derim hatta bi ev bi disarda yapabiliriz. Ablamiz da olsun. 

02/11/2012 09:20:00

Sorular kısmındaki arkadaşlardanda öneri alalım evet bir ev bir dışarısı daha iyi olur

02/11/2012 13:12:00

benim için her ikiside uygun olur.yapabilecek ne varsada yapmaya hazırım söylemeniz yeterli.

02/11/2012 14:53:00

Diğerçağırdığım arkadaşlar henüz görmediler sanırım onlarıngelmesini bekleyelim ilk buluşmayı benim evde yaparız

02/12/2012 07:43:00

bende yeni gördüm mesajı bende bi aksilik olmazsa gelecem ev yada dışarısı farketmez oyun ablası iyi fikir bella siz nerde oturuyodunuz?

02/12/2012 21:54:00

Bir ev bir dışarısı bencede iyi fikir,oyun ablasıda iyiymiş.Ancak ilk buluşmayı evde yaparsak tanışma aşamasında ilgileri dağılmamış olur derim ben.

02/12/2012 22:01:00

bana da uyar. yalnız bebiş küçük rahatsız eder mi?

02/12/2012 22:33:00

Tamam o zaman bu perşembe uygunmusunuz ev buluşmalarımızı anlatayım.

Ev buluşmalarında bir oyun ablası oluyor çocuklarla ilgilenirken anneler sohbet etme imkanı buluyor.

Ev  sahibini zorlamamak için gidilen ev sahibine her anne bir mama hazırlıyor.MEsela ev sahibi börek mi yaptı diğer anneler kısır ne bileyim tatlı tarzı birşleer yapıyor.

Oyun annesinin bir saati 7.5 TL eğer her hafta kesin buluşacağımızı söylersek 7'den de gelir. yol parasını o an ev sahibi kimse o karşılıyor. Dışarıda bir buluşmaya katılacaksa anaparanın içine ekleniyor

Burcunun bebeği çok küçük oyun ablasına katılmasına gerek yok ancak biryaştan sonra katarız onunkini:)))

B

02/12/2012 22:35:00

Burcu benim küçük oğlanda beş aylıkken başladı buluşmalaa hiç rahatsızlık vermez aksinemıncırırım ben onu

Birde enönemli kural çocuk yada annelerden hasta olan varsa o buluşmaya katılmıyor ki diğer bebeler hasta olmasın.

2008 senesinden buyana oyun grubu buluşmaları yapıyorum birkere başladınız mı gerisi geliyor arkaaadşalar unutmayaın amaç çocukların sosyalleşmesi

02/12/2012 22:38:00

Şimdi Perşembe günü ilk buluşma bizim evde ben Rami'de oturuyorum. Azra eski bir fatihli olarak söylüyorum sana sadece bir vesait :)))))

Evet gelecek olanlar ismini yazsın.Yanınada yapacağı mamayı

1- Dilek (Profotorol yapacağım adını telafuz edemesemde güzel yapıyorum) Birde bebekler için sebze çorbası /Çorba yemeyenler için makarna
2-

Copy paste yapıp ikiden devam edelim arakdaşlar

Gazamız mubarek olsun

<12345>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Gaziosmanpaşa Semt Anneleri Oyun Grubu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...