İlk Buluşma

Ynt: İlk Buluşma

02/13/2012 14:15:00

Dilekcigim bende gelicem insallah bir aksilik olursa arar seni bildiririm. 
Salata gibi birsey getirebilirim bende kekimiz varsa borek de olur ay bilemedim ne getireyim :))

02/13/2012 16:49:00

Her çocuğun uyku düzeni farklı saati saatin euydurabilir miyiz emin değilim ama bir problem olacağını sanmıyorum ebirgünleir şaşsada ertesi  gün eski düzenlerinden devam ederler.

Saat 12 uygun bizim için oyun ablasına ymesaj attım ama sanırım pek giriyor nurtiye daha cevap alamadım.

Canım sne sımsıkı giydir gel hiç birşeycikler olmaz

Aytencim sen salata tarzı en iyi ne yapabiliyorsan onu yap:)))

Birde meyve v.s. gibi ara öğünleri her anne kendi getirsin bizde bol bol muz,elma ve portakal var  getirmesinizde olur.:))

02/13/2012 18:10:00

saat 12 güzel bir saat bence uygun

02/13/2012 22:00:00

Tamamdır Oyun ablamız irtibata geçti.Perşembe günü onada uygun.

02/13/2012 22:03:00

Oyun ablası ile görüştüm. Saati 7.5'ten gelecek ve geliş parasını karşılayacağız.Kızlar süper bir buluşma olacak.

02/13/2012 22:05:00

1-Dilek (prpfeterol)/çorba /makarna (çorba içmeyen bebeler için)
2-burcu (kek)
3-Berna (börek)
4-Ayten (salata)

Geleceğim diyerek kimlerden ses çıkmadı

02/13/2012 22:20:00

Evet kızlar evimi tarif ediyorum.

İki türlü tarif vereceğim hem eskilondra asfaltından gelcekler için hemde rami yolundan gelecekler için

Eski Londra ASfaltının Tranvay durağı varya Uluyol hatta po'nun benzinliği var kuru gıda hali istikametinde yürüyorsunuz 100 mt ileride 3m mağazası karşılıklı iki benzinlik var bizi ilgilendiren total geçtikten sonra ilk sokağa giriyorsunuz bana çağrı atıyorsunuz ben size balkondan el sallıyorum

Fatihten gelecek arkadaşlar alperenler durağında inip totali geçmeden ilk sokaktan inecekler (DİKKAT)

Rami istikametinden gelenler PElevne durağına geldiklerinde (öğrenci yurdunun olduğu traftaki) vişne çürüğü bir bina görecekler karşınıda da kahvahane var o sokaktan gireceksiniz ve yukarı doğru yürürken bana tel açaçcaksınız ben size el salalayacağım

Ayrıntılı değilde normal adresi isteyen olursa onuda mesajla gönderirim

Telimide herkese mesaj atacağımm muckssssss

02/14/2012 12:32:00

ilk buluşmamıza çok üzülerek katılamıyoruz.hevesim kursağımda kaldı resmen:((( çok istiyordum ama sağlık problemlerim var.bizim yerimizede iyi vakit geçirin inşallah bidahakine aranızda olucaz

02/14/2012 13:36:00

çok geçmiş olsun birdahakine inşallah

02/14/2012 13:38:00

Dilekçim ben bilahare tel ile alacağım tarifini senden

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Gaziosmanpaşa Semt Anneleri Oyun Grubu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...