İlk Buluşma

Ynt: İlk Buluşma

02/14/2012 13:40:00

azraduru dan ses çıkmadı sanırım,havva cuma günü 2.dogumgünü telaşını yaşadığından bu seferlik katılamayacak.

02/14/2012 15:13:00

Şimdilik dört anneyiz sanırım oyun ablasıda gelecek.

Tamam o zaman kızlar telim 0535 941 26 49 beni her zaman arayabilirsiniz saat 12'de başlayacak .

Oyun ablası dört saati 30 TL yapıyor.Geliş yol parasını ben karşılayacağım.Kişi başı 10 TL  düşüyor

02/15/2012 07:11:00

merhaba kızlar kusura bakmayın bikaçgündür annemdeydim cevap veremedim bi aksilik olmazsa bende gelecem bu arada benim adım Ebru kızımın adı azra duru.bende poğça yaparım isterseniz birde ben fatihde oturuyorum nerden ve hangi otobüse binmem gerekiyo onuda yazarsanız sevinirim.. 

02/15/2012 10:15:00

hulyacım olur izin günün ne zaman.Bize bildirersen sana uygun birzamanda datoplanmaya çalışırız

02/15/2012 15:47:00

merhaba,bende bu buluşmalara katılmak isterim ama çalışan bir anne için çok zor ama haftasonu olacak her türlü etkinlik ve buluşmalara seve seve katılırım.Eğer evlerde sırayla buluşma olacaksa bende haftasonu cumartesi veya pazar günü beklerim:)

02/15/2012 16:59:00

Grubumzuda çalışan iki anne daha var hafta sonlarıda oluyor buluşmalar mutlaka bekleriz canım.Ayrıca mesajda k.m.paşada oturuyorum demişsin semt oalrak yakınız bribirimize diye söyledim.Grubumuzda fatihtengelecek arkadaşlarda var.:))))

Buluşmlarımız her hafta bir ev bir dışarıda mekan olarak gerçekleşecek. Sıra sana gelince sanada geliriz ayıpsın:)))

Bu arada oyun ablası ne messajlarıma ne telefonlarıma cevap veriyor.

Olmadı bugünü kendimiz halledeceğiz.Çocuk gelişiminde okuyan birçok kişi var görüştüğüm diğer buluşmalarda onlarla görüşüm

02/15/2012 18:20:00

Yaşasııınnn oyun ablası aradı geliyorum dediii.Yarınnn oyun ablamızda olacak inşallah

02/16/2012 17:03:00

Tamam canım herkese uysun diye bundan sonra perşembe günleri buluşucağız.Ayrıca çok keyifli oluyor önceleri alışmakzor gelsede bir iki buluşmadan sonra kaynaşıyorlar.

Hafta sonu duyrularıda bildireceğim.İnşallah seninle tanışma fırsatıda buluruz

Kızlar çok iyi bir gündü.Oyun ablamızda çok becerikliyidi.Hepinzile tanıştığıma memnun oldum birsonraki buluşma Forum İstanbul Sihirli eller. Önümzdeki perşembe gelmek siteyenleri bekleriz

02/21/2012 17:04:00

Arkadaşlar Selam;
Malesef önümüzdeki bir ay boyunca yapacağınız buluşmalara katılamayacağım.Biraz bahsetmiştim size bir doktora bazı şeyler danışacağımı ve bu çerçevede bir program uyguluyoruz.Dolayısı ile bir ay boyunca kızımla ben yalnızız ve inşallah süre uzatmalara gitmez ise sonraki ilk buluşmada görüşmek üzereee...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Gaziosmanpaşa Semt Anneleri Oyun Grubu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...