ALIŞVERİŞ TÜYOLARI

11/12/2011 13:47:00

Bizimde bir alışveriş grubumuz olsun demi:=)
nerede indirim var,
hangi mağazada kampanya var,
en uygunu hangisi,
bugün şu fiyata şunu aldım,
neyi nereden alabiliriz gibi...
hadi destek olalım kaliteyi ucuza alalım :))

Ynt: ALIŞVERİŞ TÜYOLARI

11/12/2011 13:53:00

remle için sormuştum zaten cevapları buradanda alabilirim.)
ama kendimede bir sorum var;
ben vichy nin fondetenini kullanıyordum ve bir ara kullanmadım ihtiyaç dumamıştım
5 6 ay öncesi orflaymdan aldım ve yüzümde sivilceler oldu halende kurtulamadım
dün vichy almaya gittim ama malesef artık fondeten üretmiyormuş:(
kaldımmı ortada..
eczacı bir ürün tavsiye etti ama 100 tl
özdilekteki eczneden 85 vich ile eş değerdir dedi
siz ne kullanıyorsunuz veya bildiğiniz bir ecane marka varmı
gerçekten cildim kötü ve ihtiyaç olan alanlar oluyor malesef:(

11/12/2011 13:54:00

Armağan Oyuncak - Terracity'de 2,90 tl renkli,ahşap,küçük tangram var.

Aynı yerde Tayga Toys'un aşağıdaki linkte yer alan ürününe benzer figürler var, gördüğüm fiyat 38 tl civarıydı.

http://www.taygatoys.com/urun.asp?id=1370&kategori=Bebek Evleri&alt_kategori=&urun=Modern Doll Family&catid=11

11/12/2011 14:04:00

Geçenlerde armağan oyuncağa gittik bizde terracity deki.Farklı şeyler bekliyordum ama maalesef caillou - ben ten furyasından kaçamamışlar (kaçmamışlar) Büyüktü çok oyuncak vardı ama fiyatları genelde hep piyasa ayarında .Bir kaç bişey aldık ama küçük şeylerdi. (kitap falan) 

11/12/2011 15:50:00

ha ha armağan oyuncakla bizim bir anımız var:))
kardeşim yiğite suda yüzen kumandalı tekne almış. çoğu oyuncakları çin malı ya.bu da öyleymiş.çalışmadı.götürdük.tamir edemedeiler değişik bişey alın dediler. eşim de kumandalı yarış arabası ,,miniklerden yolu olan bişey almış. kendide oynayacak maksat.o da bozuk çıkmasınmı... onuda yapamadılar.2 hafta bekledik.gittik gene değişik bişey alın dediler.  bu sefer tren almışlar.o çalışıyor ama onunda yolu antika.yiğitin elinde kalıverdi bir parçası neyseki eşim yapıştırdı.daha gitmek istemedim çünkü..

markalı oyuncakları da çok pahalı değilmi sizce..

bende renkli tangram aldım yiğite,10 tl idi.onu severek oynuyor ama..bir futbol topunun çapı kadar büyüklüğü,,birde mikrofonlu org aldık.büyük bişey.ama fiyatıda iyiydi.şükür onlar iyi çıktı..

11/12/2011 17:15:00

açıkçası Antalya'da ne var ne yok bilmiyorum ben pek, kendim için bile hala alıştığım Ankara mağazalarından alışveriş yapıyorum, yavaş yavaş alışsam iyi olur ama,

Ela için de Ankara'dan alıyoruz, yada oradan gönderiyorlar sağolsunlar, özellikle bi oyuncakçımız var, uygun fiyata tahta oyuncaklar falan almıştık, burada bulamadım, gerçi Lara yolunda Zebra diye bir yer ve Teomanpaşa cad. bir yer tarif etmişlerdi, ama gitmek kısmet olmadı,

bi de eski evimiz 100.cad ile Güllük caddesinin keşiştiği yerde idi, Ela için Selekler'in arada bir Çiçek export diye bir yer var, oranın aynı zamanda perşembe pazarındaki yerini bulmuştum, mağazada satılamayanları pazara getiriyorlar, hem mağazayı hem de pazarı takip ediyorum,

tabi klasik lcw , zara indirimlerine bakıyorum, eskiden kısıtlıyordum kendimi ama ikincide kız olunca artık alıyorum ihtiyaç kadar, nasılsa iki kişi giyecek diye ;)

11/14/2011 07:26:00

Ayse, bizim de Toyyz shopla ilgili başımıza gelmişti; suda yüzen kumandalı bir tekneydi yine, o oyuncak gitti geldi bir türlü çalışanını bulup veremediler bize, sonunda başka birşeyle değiştirdik.

Aslında plastik oyuncak almak hata, ama bazen çocuklar tutturunca çözümsüz kalıyoruz.Uzun zamandır Fischer price,ELC,Playskool,Lego gibi markalar haricinde kolay kolay plastik birşey almamayı tercih ediyorum.Toyzz shop,armağan,hayal dünyası gibi oyuncakçılar bu tarz ucuz ve çok çabuk bozulan oyuncaklarla dolu, dikkat etmek lazım.

Markalı ve lisanslı ürünler zaten heryerde pahalı ama en azından biliyorsunuz ki onlardan aldığınız zaman bozulmadan 3-4 çocuk büyütebilirler:)) Ben10 ,spiderman,caillou ,cars,hot wheels gibi lisanslı ürünlere çok şükür ilgi duymuyor Efe, yoksa batmıştık.Mümkün oldukça bu tarz oyuncaklardan kaçıyorum, kitap,puzzle,ahşap oyuncaklar,legolar daha iyidir:))

Eeee, yok mu tavsiyeler, ne nerede ucuzdur?????

11/14/2011 07:55:00

Andy Wawa ürünleri YKM de %50 indirimdeymiş, ben çok beğenirim ve çok da kalitelidir.Ama kaç yaşa kadar üretim yapıyorlar hatırlamıyorum, yolu düşen olursa bir göz atsın derim.

Mothercare'in 14-15-16 Kasım pırlanta indirimi başlamış, güzel şeyler vardır mutlaka.

11/14/2011 11:35:00

Remle ben clinique in fondotenini kullanıyorum..  cildim karma olmasına rağmen bi sorun çıkartmadı. tavsiye ederim..
Denizin tenine değen kıyafetlerini (çamaşır vs) mothercareden, diğerlerini ise cumartesi pazarından bile aldığım oluyor.. hele etiketine kesik atılmış ihraç fazlası marksandspencer, mothercare ürünlerini pazar tezgahından buldukça içim ayrı bir mutlulukla doluyor:)

11/14/2011 11:43:00

fondotene bi bakayım bir ara
cumartesi pazarı şu dokumada kapalı bir pazar var orasımı?

ykm kapalı yolda vardı kapanmış başka nerde var acaba:?
birde mothercare nerede? (hiçbir yeri bilmiyorum bende))

11/14/2011 11:51:00

lauranın orada cumartesi kurulan bi pazar var, ben oraya gidiyorum.. mothercare hem büyük migrosta hemde terracity de var.. ama büyük migros ilk göz ağrısı.. çoluk çocuk olmadan önce bile gider, gezer iç geçirirdik kocayla, ne güzel şeyler var diye, anısı var:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
antalya nurturia anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...