ALIŞVERİŞ TÜYOLARI

oplövıkfjf

01/03/2012 17:35:00

ju

ıye7yr67ıı77

Ynt: ALIŞVERİŞ TÜYOLARI

01/04/2012 05:12:00

:)) ben de daha dogurmadim, simdilik :))))
tebesir silgisi olarak banyo sungeri kullaniyorum ben, ama sanirim sen bunu coktan düsünmüssündür pınar.

benim dogumum icin de sancıları bekliyoruz, en gec ocak ortası- sonuna dogru insallah.

01/04/2012 09:14:00

pınar bulaşık süngeri harika bir yazı tahtası silicisi bizim için.tebeşir siliyormu bilmiyorum ama kalemi çok iyi siliyor:)

01/04/2012 12:01:00

İTİRAF.COM => Ne banyo süngeri ne de bulaşık süngeri aklıma gelmemişti :))) Fikir için teşekkürler.

01/04/2012 12:39:00

süpersin Pınar, arada insana kal geldiği anlardan birisi di mi?

01/05/2012 05:41:00

aynen öyle :)))

asıl komedi dün akşamdı, eşim ofisteki işlerini toparlamaya gitmişti tabi aklında kalmış benim silgi aradığım; hasta haliyle  bulduğu ne kadar tahta silgisi varsa toplayıp getirmiş. artık ,evde 6 tane silgi var , arayıp da bulamayan olursa verebilirim :))))

01/05/2012 09:50:00

:) , bu daha da süpermiş, e lazıl olduğunda sana başvururuz artık...

01/09/2012 13:07:00

Dün Pepe dergisi aldık, çünkü çıkartmaları varmış :))) Ben de ne kadar kötü olabilir ki, deneyelim bari dedim aldım.Ancak çok büyük hüsran, tavsiye etmiyorum kimseye, bomboş bir dergi ve 5 TL.Parasını pulunu zaten geçmişiz ama birşey yapıyorsanız bari kitabına uygun yapın.
Anne bölümündeki yazıların referansı yok, kim yazmış - konuya nerden hakimmiş bilemiyorsunuz mesela.Çocuklar için olan bölümde de çizgi filmindeki gibi kafayı renklere takmışlar, bunun dışına çıkılmamış.Benim için bomboş bir dergi , zaten Efe de 5 dk da bakıp bir kenara koyuveriyor.

01/10/2012 13:24:00

bugün kanza gittim ve remleye içi pollarlı bir pantolon 64 ve içi pamuklu tişört aldım 30tl etiket fiyatı ama %50 indirim var çocuk kabanları filan çok güzel
daha bir çok mağazada %50lerde indirimler var
hatta boyner den 12li küçük süslü mandallar aldım remle için kasaya gittim ve 2.50tl dediler döndüm 1 paket daha aldım ne yapıcaksam:)))

01/18/2012 05:45:00

Geçen haftasonu o yoğunluğun arasına bir de Caillou'nun Hayal Dünyası isimli tiyatro oyununa gidelim dedik.Ben aslında çok farklı birşey beklemiştim ve tamamen hayal kırıklığı oldu.

Yapılan şeyin tiyatro ile hiçbir alakası yok.İnsanlar kafalarına kocaman caillou,anne ve babasının heykel-kukla vari birşeyini geçirip o şekilde sahneye çıkıyorlar ve kurgu çok çok kötü.En başta, tiyatronun benim için temel anlamı olan mimikler - bakışlar ve hareketlerin hiçbiri kullanılmamış.Detaylara önem verilmeden ,üstün körü hazırlanmış.Amaç sadece ticari olmuş, o yüzden hiç tavsiye etmiyorum.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
antalya nurturia anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...