ALIŞVERİŞ TÜYOLARI

Ynt: ALIŞVERİŞ TÜYOLARI

01/24/2012 17:20:00

migrosta kitap ve oyuncaklarda %50 indirim varmış giden oldumu
remle için binbir surat patates kafa istiyorum giden olursa bakabilirmi varmı diye?
özdilekte paytak gösterisi var 27 ocak a kadar 15:00,15:30 ve 17:00,17:30 aralarında.....

01/24/2012 17:36:00

yarın yagmur olmazsa mıgrosa gıdıcem,bi sürü çocuk etkınlıgı varmış,ve kıtaplarda indirim,bı bakmak lazım..betülcüm yarın hava güzel olursa buluşalım orda ne dersın?

01/24/2012 17:40:00

güzel olurdu aslında ama daha bugün bir arkadaş için özdilekteydim remleye ağır gelebilir yarında dışarı çıkmak:=))
sen gidersen ne var ne yok bakıver bizim için hatta patates kafayada bakıver olurmu:=)))))

01/25/2012 08:07:00

Mothercare'de indirimler devam ediyordu çok güzel oyuncaklar vardı;ELC  bir puzzle ve magnetli rakamlardan aldım.

http://www.elc.co.uk/Action-Hero-Puzzle/127187,default,pd.html
Bu puzzle 14,90 tl , toplam 24 parça ve 3 yaş üzeri için uygun.Başka temalılar da vardı, puzzleseverler bakabilir.Dün akşamı bu puzzle'ı tekrar tekrar yaparak geçirdik.

http://www.elc.co.uk/Magnetic-Numbers/122888,default,pd.html 
Bu da sayılarla ilgili aktiviteler için ; harfler seçeneği de var.13,90 tl ve 3 yaş üzeri için uygun.

01/25/2012 08:09:00

Mİgros AVM 'ye gitmedim ama Portakal Çiçeğindeki şubesinden cumartesi günü epey boyama kitabı aldım, bakmakta fayda var, oyuncaklar ve ahşap puzzlelar da gayet güzeldi.Tüm çocuk kitapları ve ithal oyuncaklarda %50 indirim vardı.

01/25/2012 09:48:00

migrosa gidecek arkadaşlar , Penti 'de süper bi indirim varmış, yüzde 70, ben malum gidemedim ama eşime sipariş vermiştim Ela için, 5 kilotlu çorap, iki tane yünlü soket çorap 50 küsür tl ederken, 13 tl ye almış ,bilgilerinize,

pınar Caliou bi felaketmiş, annem gitmişti Ela ile, hiç beğenmemiş, bi de foto çekimi falanda paralı imiş ya, kızım istemiş ama neyse ki ikna olmuş, ama annem anlattı, ikna olmayıp ailesini rezil eden çocuklar da varmış, çocuklar ne yapsınlar ki...

Bu ara ela oyalansın diye fırsatları kaçırmıyoruz, ne yapalım, Ela hoşuna gitti diye eyvallah dedik, üzerinde durmadık...

01/25/2012 09:52:00

aa penti çok iyiymiş tüh dün özdilekte önünden geçtim ihtiyaç yok diye girmedim

ben lisanslı şeylerden hiç hoşlanmadığım için kitap'larını bile almamıştım ve iyikide gitmemişim dedim:=)

01/25/2012 10:46:00

Caillou korkunçtu :)) Ücretli fotoğraf çektirme kısmı da zaten ne kadar ticari bir iş yaptıklarının göstergesiydi.Bazı çocuklar kendini yerden yere attı bu yüzden.

Tuğçe bizi de haberdar et fırsatlardan, ben bakıyorum ama hiç doğrudüzgün birşeye rastlayamadım.

01/25/2012 10:52:00

Malum ben ispartadayim.esimle teo ya bez almaya gittik .burda kipa extra varmış.

Kipanin bebek eşyaları satan reyonunda kendimi mothercare de sandim.muhtesemdi tüm bebek kıyafetleri.poşetli 3 lu setler kollu kolsuz bodular,uyku tulumlari,çoraplar..

Beni en cok mutlu eden kisim ise lamazze marka oyuncak satıyorlar.awardwinner sahibi lamazze octopus da vardi.bu arada taksit imkanı sunuyorlar bu reyonlarda.bir bakın derim..ben kesinlikle bir ara uğrayacağım tekrar.

01/25/2012 10:57:00

Kaçak , dön artık:))

Lamaze'nin hakkaten çok güzel bebek oyuncakları var, Ankara'da Botti Bebe'den bir sürü almıştım ve başka bir yerde doğrudüzgün bulamamıştım.Kardeşime söyliyim de bir baksın Ceren için Kipa'lara.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
antalya nurturia anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...