ALIŞVERİŞ TÜYOLARI

Ynt: ALIŞVERİŞ TÜYOLARI

01/25/2012 14:47:00

Migrosta ki indirimlerden haberdar ederim, şu ara kış indirimleri başlamış, geçen gün Boyner'de indirim varmış, eşim Ela'ya güzel bi Nike ayakkabı almış, 35 TL ye, güzeldi, kreşe gönderdik orada giymeye, başka şeylerde varmış, Limon marka kısa kollu boğazlı kazaklar 14 TL falanmış, kipa'nın oyuncak reyonu güzel, geçen sene yazlığa bir sürü çok güzel oyuncaklar almıştık, golf seti falan süperdi, hiç bi yerde görmediğimiz türden ve kullanışlı, bahçe oyuncakları falan bayağı iyi çıkmıştı, özellikle tahta oyuncak reyonuda güzel, yeğenimin hastalığı var tahta tren kolleksiyonu, ona birkaç set almıştık,

01/26/2012 13:09:00

Bunlar sadece buyuk kipada mi var?

01/26/2012 14:26:00

ben büyük kipa'danalmıştım, diğerlerini bilmiyorum fiyonk...

01/26/2012 16:25:00

Evet sadece büyük kipa da var. Giyim bölümünde de çok güzel indirimler var bakın derim pazar fiyatına t-hirtler var çocuklar için, bebek giysilerinde de çok güzel indirimler vardı bayıldım alasım geldi. Bu arada saklıkente çocuğuyla gitmeyi düşünenlere çocuk kar pantalanu vardı 30 tl gayet güzeldi . bende internetten daha pahalıya sipariş vermiştim

01/27/2012 10:35:00

Tesekkur ederim arkadaslar.. Guzelobadaki kipada var midir acaba dedim de, demek ki esimi bekleycegim beraber gitmeye

01/27/2012 11:09:00

evet Mother care indirimlerde super, bende seneye kış icin kadife pantalon gomlek kazak vs 4 yaş için alarak attım kenara. Ben hep yaz ve kış indirimlerinde 1 sene sonrasının kıyafetlerini alıp kenara koyuyorum. Zamanı geldiğinde elimin altında hazır oluyor , yeni sezonun pahalı kıyafetlerinden almama gerek olmuyor. Bebekliğinden beri aynısını yapıyorum tavsiye ederim. Sadece ayakkabıda beden tutturamadık o sebeple bunu ayakkabıda yapmıyorumn, ama gelişimi belli olduğu için kıyafetlerde hiç sorun yaşamadım. Özellikle mont tvsiye ederim ben geçen sene %70 lik Mother Cara  indirimden de 3-4 yaş montu 30 tl ye aldım( 80 tl den düşmüş) bu sene başında çok işimize yaradı

01/27/2012 11:16:00

Joker de de 31 Ocak'a kadar 100 tl alışverişe 20 tl hediye ceki var, ihtiyacınız varsa bilgilerinize. World karta da 9 taksit yapıyorlar. Oğlumun d.çünü yakın bizde şimdiden almayı planladıklarımızı aldık hediye çekini de hemen kullanıp istediği başka şeyleri sonra vermek üzere aldım

01/27/2012 11:48:00

tuğçe özdilekteki pentiye gittim ama seçili ürün kalmış yinede aldım bir kaç parça:=)
montercareyede gitmek lazım:=))
ayşe görmesin beni yoksa betüüll:))) der..:=)
kotonda çocuk bölümünde güzel indirim vardı seçilmiş ama,remleye elbise aldım 20tl
bücürüktede aynı hep seçilmiş.gözüme kestirdiğim kırmızı bir elbise vardı vitrindeydi bugünki çocuk iyi niyetli çıktı ve aslında vermiyoruz ama kesin alıcaksanız vereyim dedi bende almazmıyım hiç pazar gününden beri vitrinden elbisenin inmesini bekliyorum dedim :=))))
kendimede batikten etek ve hırka aldım  ......
bu kadar:=)))))))))))
ama güzel indirimler var berk99'un dediği gibi indirimde alıp seneye kullanmak çok mantıklı

01/27/2012 15:01:00

eşim migros pentide bulmuş, hatta bugün tekrar bakayım mı diyordu, belki orası talan olmuştur, evet indirimler güzelmiş, ben bi 10 gün sonra filan akarım alemlere, şimdilik rölantideyim....

01/27/2012 15:14:00

betülcüm bu sefer öyle demeyeceğim bugün bede bişeyler aldım.en hoşuma giden ise yiğite boynerden nike ayakkabı aldım.krampon tarzı.hep istiyordu babamın ayakkabısından diye indirimde bulunca kaçırmadım.30 tl.tuğçe yazmıştı.

bide kettle aldım.sağolsun eşim bozdu dün.bende gidip aldım bugün.

mother care den body aldım ufaklığa,kadife patikli alt aldım.çok güzel şeyler var gerçekten indirimde olan.

ama tabi benim oğlanla gezmek zor olan tarafı.birde başka arkadaşım ve çocuğu olunca hepten zor olu gezmek.malum karnımda burnuma geldi.bunlarla yetineyim.yiğit okula başlayınca bidaha yanlız gezmeyi planlıyorum

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
antalya nurturia anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...