ALIŞVERİŞ TÜYOLARI

Ynt: ALIŞVERİŞ TÜYOLARI

01/27/2012 15:30:00

arkadaşlar çizme alacağım kendim için.
Siyah,çok topuğu olmayan neredeyse düz ama hem spor hemde klasik kullanabileceğim bir çizme.

Nokta atışı yapıp almak istiyorum.

Malum indirimler başladı.Ekonomikte olsun istiyorum...

Fikirler var mı?

01/27/2012 16:51:00

Deichman'a detaylı bakmadım ama mağazada bir anons yaptıklarında duydum; İndirimli ürün alana 2.si %50 indirimli.  3 tane indirimli ürün alana da 3. bedavaymış.Bir sürü çizme - bot vardı.

Greyder'e bakmayı planlıyorum ilk fırsatta, orda güzel botlar vardı ama indirim var  mı yada uygun mu bilemiyorum.

Boyner'e de bakabilirsin, sezon indirimleri başlamıştır.

01/27/2012 17:23:00

Deichman aklımda...severimde orayı.İnternetten modellere baktım ama hangileri burada var bilemiyor insan..Sağol Pınarcım:)

01/28/2012 09:16:00

İlal bana da bilgi versene, bu sene geçti belki ama seneye botsuzum, bende senin ki gibi birşeyler arıyorum, birkaç haftaya piyasaya çıkarım ama şu ara bişiyler varsa kaçırmayayım...

01/28/2012 09:42:00

deichman da çok uygun şeyler var,ben inci den 100 küsürlük botu 39 a aldım,orda da baya ındırım var..
   deepo dakı pentiden ada'ya 1 lıraya yumuşak çoraplar aldım..herşey ınanılmaz ucuzdu..genel olarak çoğu yer ındırımde..

01/28/2012 09:52:00

ne ucuzmuş deniz. erkek için yok dimi pentide:)

01/28/2012 11:04:00

mavı de vardı..=)

01/28/2012 13:20:00

bugün özdilek Kipa taraflarını dolaştım.Koca özdilekte yok yahu beğenebileceğim bir model..Hani 1 tane beğensemde fiyatı çok gelse ''ah ''derim enazından..Zor beğenen biri de değilimdir..

yarın deichmana gitmeyi planlıyorum..

Bu arada kipadan Eylüle Disneyin 3 lü bir takımını aldım.Kot etek tşört ve çorap=5.25 tl.%70 indirmde

01/28/2012 13:20:00

bugün özdilek Kipa taraflarını dolaştım.Koca özdilekte yok yahu beğenebileceğim bir model..Hani 1 tane beğensemde fiyatı çok gelse ''ah ''derim enazından..Zor beğenen biri de değilimdir..

yarın deichmana gitmeyi planlıyorum..

Bu arada kipadan Eylüle Disneyin 3 lü bir takımını aldım.Kot etek tşört ve çorap=5.25 tl.%70 indirmde

01/28/2012 13:35:00

Ben zaten bu son yılların ayakkabı-bot modasını bir türlü benimseyemedim.Rahatlıktan uzak.O yüzden ayakkabı alacağım zaman çok zorlanırım, geçen yıl 2 ay sürmüştü bir tane beğenip de alabilmem bu yıl allah kerim:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
antalya nurturia anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...