ALIŞVERİŞ TÜYOLARI

Ynt: ALIŞVERİŞ TÜYOLARI

11/14/2011 11:53:00

YKM ben de kapalı yoldakini biliyorum, kapandığını bile duymamıştım ve tabi tekrar açıldı mı ve nerede malesef bilmiyorum.

11/14/2011 12:19:00

Teo için oyuncak arayisindayim.keza cocuk hala 0-6 ay oyuncaklariyla oynuyor:( zebraya bakacağım inşallah faydalı bişeyler bulurum.

Ykm hakkaten nerde?

11/14/2011 12:47:00

Teo için  kumaş kitaplar,iç içe geçmeli kaplar,emekleme arkadaşları, yürümeye hazırlık için itmeli-çekmeli oyuncaklar , ritm aletlerinin tam zamanı.Ohoooo sizin evde şenlik olacak desene:))

11/14/2011 12:52:00

Valla şenlik var pinar.:) seçemiyorum sadece ona üzülüyorum.

11/14/2011 13:35:00

terra cityde ykm sport açılmış haftasonu şöyle bir göz attım spor mağazı gibi...

11/15/2011 10:47:00

Çocuklara kışlık bot nerelerden alıyorsunuz??Efe kolay kolay ayakkabı beğenmez o yüzden bin tane alternatif bulup denetmem lazım, imdat , yardım ....

11/15/2011 10:50:00

ayakkabı beğenmemezliği biz bu yaz çok yaşadık pınar inan 4 sandalet aldık adidas aldım yok pazardan aldım yok bir türlü beğenmedi  bende terlikle gezdirdim:)
bizim bot geçen seneden büyük almıştık 1 numara bu senede giyiyor polaristen almıştım
başka altarnatif varmı bilmiyorum
ama şuan olsa flo polaris almam çünki gerçekten malları adileşmeye başladı

11/15/2011 11:32:00

weniceden msj geldi senede bir gün etiket yarısı kanpanyası varmış ama bugünmü bilmiyorum yazmamışlar
3 yaş altı için gerçekten güzel ürünleri oluyor
küçükken alırdım ama artık bize göre güzel şeyleri olmuyor

11/15/2011 13:24:00

bizde dün baba ile bi çılgınlık yapıp lcw den pembe bi çizme aldık, normalde ayakkabı için çok dolaşırız, ama geçen gün ela keşke benim pembe ışık saçan bi çizmem olsaydı dedi ve haklı çünkü kızıma hiç bot almadık, hep yeğenim Arda'nın kışlıklarını giydi, siyah, erkek botları , üzerinde tren falan var, baba ile dolaşırken birbirimize bakıp işte budur dedik aldık, bayıldı kızım, bugün giyip gitti, sevinci dünyalara değerdi, halbu ki biz doğum ve ev alışverişi için çıkmıştık, neye niyet neye kısmet, kızım sevindi...

sağlamlığını bilmiyorum ilk defa lc den aldım çünkü, ama içi yünlü, sıcak tutacağı kesin...

polaris ve flo konusunnda remlevebiz ile hemfikirim, çok kaliteyi düşürdüler, avm lerdeki mağazalarda var sanki peyibal, biraz pahalı ama çeşitlilik konusunda işini görür herhalde, bi de sana bahsettiğim iki üç yerde vardır, kış için dolaşmadım ama arkadaşım oralardan almış, fena değildi...

11/15/2011 13:42:00

ayakkabılarımızı genelde deichman dan alıyorum.Hem uygun fiyatlılar hemde hemde kaliteliler...
giyecekleri genelde kendim dikiyorum..büyük markalardan pek almıyorum...bebekliğinde bodylerini hep mothercare den aldım...Verdiklerimde en az bir bebeği daha büyütürdü.becanımın bahsettiği güllüğün arka tarafındak mağzada güzel ve uygun fiyatlı parçalar bulabiliyorum....

Buarada, çocuk ürünlerinde özellikle kız, özel dikim indirimli ürünler her daim bende...(dipnot)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
antalya nurturia anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...