ALIŞVERİŞ TÜYOLARI

Ynt: ALIŞVERİŞ TÜYOLARI

11/15/2011 13:58:00

ilal:))  koysana bi kaç foto diktiklerinden

11/15/2011 20:22:00

bugün koyayım dedimama hava bozuk ve digital makinada kalite pek güzel olmuyor...ama kısa zamanda listeleyeceğim zaten...

11/15/2011 20:59:00

upuzun bir yazı yazdım ama sagolsun bilgisayarım hic vermedigi bir hatayı yaptı, programı kapattı..
kısaca:
- mothercarein elmas indiriminden bugun bir oyuncak aldık, iplerle baglama ciftlik seklinde boyadıkları duz bir tahta var ustunde bilimum delik, 4 tane de hayvan var iki parcali, onlari birbirnden gecirip tahtaya sabitliyorsun. eglenceli, ogretici bir sey. motor ve problem cozme yetisini gelistiriyor.
- 2li tayt aldım, tum yıl giyecegini dusundukce verdigim para icime sindi..
- ayrica erkekler icin olan uyku tulumlarini da indirime sokmuslar ama bennu icin emin olamadim, begenmezse giymez yazık olur diye elimde dolastirip dolastirip vazgectim..

ayrica cokca internetten alisveris yapiyorum. takip ettigim siteler arasinda:
unnado, minimoy (daha hic alisveris yapamadim ama buradan), limango (herhangi bir problemde aninda iade yapiyorlar), sehir firsati var. bir de facebookta bir arkadas var, yurtdisindan indirimli urunleri toplayip satiyor, bennuya ve yeni dogana cokca sey aldim kendilerinden. oldukca memnunum..

ayakkabi olarak ilk adimi bobux markayi begenerek eskittigimiz icin unnadodan mesela bobux marka siparis verdim. ayrica yazin basinda kislahanin oradaki raprap magazasindan aldigimiz kelebekli sandaletimiz ayaklarimizi yamuk bastiriyordu, ya ayakkabidan ya da kizimin ayaklari en ufak bir firsatini bulunca yavsamaya meyilli :)))

aklima gelenler bunlar, devami eminim ki gelecektir.

11/16/2011 08:54:00

İlal bende beklemedeyim fotolar için, zira yılbaşı partileri filan yaklaştı, kıpraştıralım biraz seni...

dün Mothercare uğradım, pırlanta ürünlerden Ela'ya göre bulamadım, birkaç parça bişiy vardı, taytlar falan ama Ela'ya almıştım, ihtiyaç yoktu, ama miniğe göre birkaç parça bişiy aldım, Ela'da iken bir sürü body almıştım mothercare'den , çok memnunum, bizim üzerimize iki bebek büyüttü, bize geri döndüler ama yesyeniler diyebilirim, yıka yıka hiç eskimiyorlar, kalıplarını da seviyorum,

uyku tulumları indirimde onlara dikkat ettim, bugün son gün yanlız arkadaşlar,

misscapt minik için hazırlıkları yapmaya başladın mı, benim bi listemvardı, doğum ve doğumdan sonra ihtiyaç listesi diye , onu kaybetmişim, tekrar internetten indirip eksik sayımına geçmem lazım..

11/16/2011 09:02:00

becanim,
hazırlıklar su sekilde oldu: taşınırken zaten ayırmıştım, bennunun minigin diye.. miniğe dolaptan bir bölüm ayırdım. oraya koydum ne varsa elimde (ayakkabı, kıyafet). oyuncakları da dedigim gibi ayırmıstım tasınırken, kolinin ustune de yazmıstım, o sekilde duruyor. ama daha kıyafetleri yıkama- utuleme işlemine girişmedim..
bu hafta izinlisin nasıl olsa bir sey yapalım. listeler hazırlayıp karşılıklı paylaşalım. benim cuma gunu de yardımcım geliyor, o gun bennuyu kendisine bırakabilirim. haberleşelim.

11/16/2011 09:13:00

tuğçe mothercare de dün son diye biliyordum birde taytlar 2li falanmıydı fiyatları neydi
bende gideym demiştim ama olmadı biraz rahatsızım zaten bize uygun yokmuş heralde öyle anladım varsa akşam remleyel babayı göndereyim:=)

11/16/2011 09:16:00

taytlar 2li sekerim. 19 tlye geliyor ikisi %50 indirimli haliyle..
bize uygun olani vardi, bakmak gerek buyuk boylari da mevcut muydu diye..

11/16/2011 10:09:00

bugünü de kapsıyor pırlanta günleri, 14-15-16 sı canım, taytlarda büyük yaşlarda var, ama bizim ihtiyacımız yoktu, sanırım remle'ye bulursun, ikili misscapt'ın söylediği gibi desenlileri ve düz renkleri vradı, kırmızı, lacivert falan....

11/16/2011 10:10:00

ysmn, teşekkürler, herderde devasın vallahi, Allah seni eksik etmesin civarlarımızdan

:)

11/16/2011 14:07:00

Deepo'daki Ceylan mağazası Işıklara taşınmış; tam yeri Mc Donald's ve Leman Kültür'ün arasında.Bugün gittim ama indirimli değil,27 lira herbir parça, kalın pamuklu sweatshirt ve eşofman altı aldım.Kalite olarak söylenecek birşey yok, bu şekilde kalın pamuklu hiçbiryerde bulamamıştım.Yeni doğanlar ve küçükler için de epey çeşit vardı.

LC Waikiki, çok kalitesiz geldi gözüme, her yıl daha da bozuluyor.Kreşte çok fazla üst baş gerektiği için mecburen ordan da sweat shirt tarzı birşey aldım, 15 liraydı.

Yazlık beyaz spor ayakkabıları ayağından çıkarttıramamıştık ama son yağmurlar sağolsun kafası yattı bot giymesi gerektiğine.İçe basma sorunu fazla olduğu için spor ayakkabı giydirmeyi 2,5 yaşında bırakmıştık ve Ortopedia markasıyla tanıştık.Dün de bot işini uzun dil dökmeler sonucu Ortopedia'dan hallettik, biraz tuzlu ama yapacak bişey yok.

Ve çok dertliyim, çünkü Antalya'da birşey bulmak o kadar zor ki, bu yıl Ankara'dan 8 yaşa kadar giyeceği herşeyi toplayıp getirmeye and içtim.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
antalya nurturia anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...