ALIŞVERİŞ TÜYOLARI

Ynt: ALIŞVERİŞ TÜYOLARI

11/16/2011 14:26:00

benim bildiğim ışıklar tarafında var zaten ceylan mağazası en son deepodada görmiştim ama kapanmıştır belki
evet lcw hakketen bozdu geçen eşortman altı aldım penye ilk yıkamada saldı kendini ama kreş ev için fiyatlar makul arada bende alırım ama çook yüksek fiyatlıları almam değmiyor çünki

11/16/2011 14:26:00

peyibal, aynı sıkıntı içerisindeyim bende , bırak çocuğu kendime de bulamıyorum bu Antalya'da bulsamda çok tesadüfi buluyorum, her yıl iki kere Ankara yapıp geliyorum, eşimde alıştı artık,Ankara'ya giderken kredi kartlarını sunuyor :)

lcw beni de bayıyor, ama mecbur kalıyoruz, kreşte kıyafet zor iş, her güne bi kıyafet, ama lcw den aldığın bişiy bütün çocukların üzerinde ya öğ oluyorsun ama onsuzda olmuyor, her sezon mutlaka bi uğrak veriliyor oraya da

bi de ilginçtir, markalarda bile şehir farkını hissediyor musun, ben eskiden indirimlerde filan park bravodan falan müthiş şeyler alırdım, hiç unutmam bi elbise sezonda 300 tl idi, kaç sene evvel, ben onu 29 tl ye almıştım, halende severek giyerim,bu kadar ciddi indirimler aynı markalarda burada yok mesela,

11/16/2011 14:39:00

becanım, evet ben de çok şaşırmıştım, Ankara ve Antalya arasında aynı markaların bu kadar farklı fiyatları olacağına inanamamıştım.Park Bravo, Zara, Mango, Boyner, Gap, Ceylan, Benetton,Kanz benim gördüklerim.Ve fiyat farkları da öyle böyle değil, sen de yazmışsın 300 tl nerde 29 tl nerde.Üstelik Ankarada olan şeyleri buradaki şubelerinde bulamıyorsun.Annem ve kız kardeşim sık sık Ankara'dan birşeyler alıp yollarlar ,beden değişimi yapmak için gittiğimde aynı ürünü bulamam, ya hiç gelmemiştir yada gelecektir ama bir türlü gelmez:)) Çok gezmek lazım Antalya'da birşey bulmak için ona da kimsenin zamanı yok.

11/16/2011 17:39:00

evet antalyada fiyatlar gerçekten çok yüksek  sene önce 300 tly aldığım pardüseyi arkadaşım ist.50 tly almış ve benim ağzımın kocaman aaa diye açılmıştı:=)
bende genellikle etek türlerini ist alırım burada tesettür mağazaları çok çok pahalı
ama nedense sezon zamanında denk gelmez ve pardüseden güzel kazıklar yirim yazlık pardüsenin taksit yeni bitti ve kış geldi geçen baktım etiket fiyatları 300 ün üzerinde bu sefer sıkıcam dişimi ve indirimden alıcam:)
biraz önve wenica ya uğradım ve 3,50ye tayt-7,50badi ve 10tlye elbise aldım %50 indirim vardı bugüne özel
3 yaş altı için gerçekten güzel şeyler var hatta hediyelik çok ideal geldi bana

11/16/2011 17:57:00

istanbula yolu düşenler semt pazarlarını kaçırmasın derim:) çok güzel şeyler var. bostancı çarşamba pazarı, perşembe erenköy pazarı gittiğim zamanlarda hiç kaçırmam:) c&a çok uygun ve güzelmiş ama sanırım antalyada yok yada benmi bilmiyorum. genelde mothercare  ve birde arapsuyunda bebeji diye bir bebek mağazası var ordan aldık hep. çoğunlukda hediye geldi zaten. ankara lı olmama rağmen pek bilmem ama bende istanbulda alışverişi seviyorum. avm ler markalar hep aynı ama orası farklı sanki. antalyada titayı severim zayıfken tabi:)

11/16/2011 18:11:00

betül fondötön estee seviyorum ben kullanıyorum allık da. memnunum.

11/16/2011 18:17:00

istanbul icin tek yer: viaport , sabiha gokcen havaalanina yakin, outlet merkezi.. super otesi..
c&a yeni acilmisti, ve 50 tl lik tsortleri 5 tlye almisligim vardir. ve bu indiirm surekli sekilde devam etmekteydi. her gun git her gun farkli urunler bulursun indirimde..
bir de loft markasinin magazasi da yeni acilmisti ve 3 al 1 ode seklinde bir kampanyasindan, deri mont aldik 1 tanesi 70 civarina, aynisindan 2 taneyi de yaninda goturuyorsun, boylelikle tanesi geliyor 20 kusura.. ne komik di mi :)))

bize yakin (liman yolu) antmerkez diye bir outlet alisveris yeri gozume carpiyor ama daha hic ugrayamadim oraya. giden goren bilgisi olan var midir???

bir de: su cumartesi pazarini (lara- guzeloba) bana tarif edebilecek kimse var midir??

11/16/2011 18:19:00

Arkadaşlar bugünlerde benim diktiklerimin çoğu gösteri giysilerine yönelik.Şayet sizin istediğiniz bir model varsa göstermeniz yeterli...

Biraz fotoğraf çektim...Eylül zoraki mankenlik yaptı.Darmadağınıktı birde...Picassa ya yükledim.

İşte burada...

Benim dışardan çok fazla şey almamamın bir sebebi bulamamak diğeri de yeteri kadar almak.Eşofman altlarını ve pijamalarını  geçen haftalarda çarşamba pazarından almıştım. H&M nin kesik etiketleri var üzerinde.Ama bu herzaman olmuyor.Denk getirmek gerekiyor.

Kipanın cheeroke adında bir markası var.Bebekliğinde çok almıştık oradan.Onlarında son hali sapasağlam... ne saldı,ne bozuldu...

Remle,yazlık pardesülerin bizim buradaki pazarda 15 tl ye satıldığını bile biliyorum.İçlerinde koton etiketi bile vardı.Fakat dediğim gibi bunları denk getirmek gerekiyor.Biz yıllardır hep bu muhitte oturduğumuz için pazarın kimyasını çözmüş durumdayım:)

Peyipal ortopedianın ürünlerini Kapalı yolda büyükşehir işmerkezinin içinde bir çocuk ayakkabısı mağazasında görmüştüm.Sizin aldığınız yer kendi mağazası mı?

11/16/2011 18:23:00

ilal çok güzel şeyler dikmişsin ellerine sağlık. erkek bebelere yine birşey yok her zamanki gibi:) ortopedia nın kendi mağazası özdilekte sanırım

11/16/2011 18:24:00

süper şeyler bunlar ilal bayıldım...
en çok da sanırım siyah tüllü boncuklu etege..

bu arada biz bir kostüm istiyoruz ama (palyaco demisti bennu onceden, simdilerde vazgecmis gibi), daha belli degil sekli- modeli..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
antalya nurturia anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...