ALIŞVERİŞ TÜYOLARI

Ynt: ALIŞVERİŞ TÜYOLARI

11/16/2011 18:37:00

antmerkeze geçen sene uğramıştım çoğu mağaza boştu belki açlmışlardır bilmiyorum
lara tarfındaki pazarı bende merak ediyorum aslında tam zamanı gibi benim koca cmtsleri çalışıyor çalışmadığı bir haftaya denk getirirsem gitmeyi bende düşünüyorum
ilal,çarşambaya senin öneri zamanınla gidelim o zaman ben 2 sene önce gitmiştim ve hiç bir şey bulamamıştım gitmedim bir daha
birde benim kendime etek ihtiyacım var geçen baktım pek kafama göre bulamadım(fiyatlarda100 üzeri)ben bir model beğeneyim kumaşı filan uyguna gelirse sana döneceğim..

11/16/2011 18:44:00

C&A söylemeyi unutmuş olabilirim, Ankara'da en fazla ziyaret ettiğimiz yer, 10 tlye neler neleeeer alınıyor,çok ucuz ve kaliteli, efe'nin gardrobu nerdeyse oradan.

Belediye İş Hanındakine de gittim İlal, becanim bahsetmişti ona da bu öğleden sonra gittim ama bize lazım olan numara ve model yok.

Lara'daki cumartesi pazarı Şirinyalı'da Garanti Bankası - Mudo Concept 'in bir arka sokağında.

İlal , kızlara var da bize yok mu:)))))

11/16/2011 19:19:00

Benim kızım olduğu için diktiklerim hep kızdan yana.Ama elimdeki modellerde çok güzel kargo cepli pantolonlar sweat şhirtler var....

Misscapt burada  da harika kostümler var..

Remle,Bursa kumaş pazarında girişte indirimli kumaşlar oluyor.Geçen hafata geçen senenin kışlık kumaşlarından vardı.Çok uygundu.Kayınvalideme 3 metre likralı yünlü kumaşı 10 tl ye aldık.Eğer kumaş bulursan bendeki dergilerden modellere bakarsın...emin ol100 tlye 2 etek elde edersin:)

11/16/2011 21:10:00

bayanlar merhaba hamılelık boyunca canım bısey cekmedı ama 2 gundur elma sekerı ıstıyorum ruyama gırdı. antalyada bakmadık yer kalmadı bulamadık bıldıgınız bı yer varmı? daha yenıyız antalyada cok yer bılmıoruz. 

bıde cumartesı pazarı dedıgınız su sosyete pazarı dedıklerı mı acab bı kac kısıden duymustum.

11/16/2011 21:12:00

elme şekeri şu elma şeklindeki ucunda çöp olan demi
eğer oysa luna parkta pamuk şekercilerin yanında hatta bir ara migros girişinde bile görmüştüm

11/16/2011 21:25:00

sordugumuz her yer mıgros dedı esım bugun gıttı talan etmıs ama yokmus bır ara getırmısler sımdı getırmıolarmıs:( luna parka bakmak aklıma gelmedı mıgrosun karsısında var sanırım orayı dıosunuz.  baska bıldıgınız bı yer var mı :(

11/16/2011 21:30:00

şuan aklıma gelen bir yer yok ama genellikle çarşı pazarlarda pamuk şekerciler satar belli bir yer bilmiyorum yağni
evet migrosun karşısı.

11/16/2011 21:32:00

tesekkur ederım bakalım umarım bulurum :)

11/17/2011 12:15:00

deppoyu da unutmamak lazım.. adidas, park bravo, cotton, vs markanın indirimli ürünlerini bulabildiğim tek alışveriş merkezi.. mesela yaz sonu park bravoda 159 tl etiketli bi elbiseyi 19 tl ye alarak kendi rekorumu kırdım:)

11/17/2011 12:24:00

yasea, senin beden 34 , tabi bulursun park bravoda indirimlisini:)))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
antalya nurturia anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...