ALIŞVERİŞ TÜYOLARI

Ynt: ALIŞVERİŞ TÜYOLARI

11/18/2011 05:19:00

bulamazsan haber ver, evde imalata baslayalim senin icin :)

11/18/2011 07:12:00

İnanç; Efe'ye 1 yaşındayken V-tech'in İngilizce aktivite masasını almıştım, Ankara'daki Joker'den bulmuştum.Hala duruyor evde, ingilizce öğrenme isteği başladığından beri de tekrar tekrar oynuyor.Görmek istersen bana gel yada ben sana gelirken getireyim, Teo beğenir mi bir bak bakalım tepkisine.

11/18/2011 13:10:00

Bugün kapalı yola indim, kendime doğum sonrası takım edavat bakmaya, Kışlahan çarşısını falan dolaştım, güzel pijamalar var, ama beğenemedim o ayrı bi mesele, artık Pazar günü eşim ile gidip onunla karar vericem,

bu arada yenidoğan setlerine de baktım, Ela'da iken yeşil ve turunculu bi set setmiştim, bunda daha şık bişiy istiyorum, şöyle krem rengi , dantelli duntelli bir şey istiyorum,nasıl olur,

çünkü piyasadakiler klasik pembe, klasik olmasın istiyorum,

eğer krem alırsam, kendime de krem rengi bi set beğendim, güzeldi, onu alıcam, gerçi bi takım duruyor, annem sağolsun Ela'da iken üç set birden almıştı, üçüncüye sıra gelmemişti ....ama bi yedekte bulunması lazım, iyisinden...

krem rengi çok baygın durmaz di mi bebekte?

bu arada Ela'ya da çok güzel taytlar vardı, paçası kıllı, ponponlu desenli, fiyatı 7,5 idi, dayanamayıp iki tane aldım,

11/18/2011 16:12:00

güzel bebişi hiç bir renk baygın göstermez. ne giydirsen yakışır bence:) titadan msj geldi ikinci ürüne % 50 indirim başlamış kışlık ürünlerde.

11/18/2011 18:25:00

bence krem şöyle işlemeli falan güzel yakışır:)
banada bücürükten geldi msj %50 indirim varmış kışlık ürünlerde ama hepsini kaplıyormu bilmiyorum

11/19/2011 18:32:00

merhabalar canı ceken olur dıe soyluyorum elma sekerı buldukkkk:)))))

ozdılekte varmıs:)

11/19/2011 19:03:00

peyibal 34 değil canım o çocuktan önceydi.. 36 bedenim..bazı markalarda 38 olduğuda oluyo:) seni de görücez yakında, dukan amcanın lafından çıkaramadım seni zaten.. bakalım bu haftasonu oteldeki açıkbüfede napıcaksın? :)

psychomom seninki de süpermiş %90 indirim.. ah bu düdük firmalar..:)

gamzem85 bulduğuna sevindim elma şekerini:) ben hamileyken bi kere aşermiştim.. o da elmaydı ama şekersiz.. kocam mutfaktan getirmişti:)

11/19/2011 19:18:00

heyy ne açıkbüfesi bakiimmm yoksa bir organizasyonmu var?yrn sabah kahvaltıya filan mı gidiyoruz yoksa...hadi deyin gelelim...

11/19/2011 19:25:00

maalesef.. peyibal eşinin iş durumundan maaile otele gittide onu diyodum.. ben dayanamazdım diyet miyet  bırakırdım.. bakalım o naapıcak..pzt haberleri alırız artık:)

11/20/2011 12:38:00

iuaçık büfe varsa diyet olamaz herhalde, varsa da helal olsun derim,

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
antalya nurturia anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...