ALIŞVERİŞ TÜYOLARI

Ynt: ALIŞVERİŞ TÜYOLARI

11/20/2011 12:38:00

iuaçık büfe varsa diyet olamaz herhalde, varsa da helal olsun derim,

11/20/2011 19:09:00

terracity deki armağandan bizde ağustos ayında fisherprice cd çalar aldık. çok da aktif kullanmadık aslında. başınada bir iş gelmedi ama bozuldu. düğmesine basınca dönmüyor. maymunda farenin şarkısı çalıyor. inekte kuzunun falan. fişini falanda bulamam. bunlarıngaranti süresi falan oluyormu* götürmek lazım bir. uzak bize de:( değiştirirlermi caba. tamirde olmaz. başınıza geldimi.  sizinkiler büyümüş olmuştur mutlaka:)

11/21/2011 09:05:00

becanım, krem rengi güzel olur gibi geldi bana, var mı gelişme, bu haftasonu almışsındır belki:))

yasea, walla 34 beden görünüyorsun.Haftasonu otelde diyeti deldim malesef, saf yağsız ızgara bulmam mümkün değildi, haşlama ve sulu yemeklerden sebzeleri sıyırıp etlerini yedim, yemek sorun değildi fazla abartmadım ama içkiler konusunda aynı şeyi yapamadım.

ozalp07 fischer price gibi markalarda hiç sorun yaşamadım ,ne yapmak lazım bilmiyorum ama bir gidişinizde bence götürüp sorun .

feyzan, bir haftasonu kahvaltı organizasyonu mu yapsak :))) mekan konusunda hiç fikrim yok, sen daha iyi bilirsin, ne dersin??

11/21/2011 10:21:00

Tuğçe yenidogan için nasıl seyler aradığını bilemedim.Kanzin battaniyeli krem renkli hastane çıkışı harikadir.mothercarein çoklu setlerini almıştım yenidogan.gapin yenidogan tulumlarindan almıştım.yine mothercareden elleri eldiven olabilen tulumlarini almıştım.zaranin zibin setleri harikadir.muhahakkak al derim.

Yine mothercareden 2.5 Togluk etekli ve askili olan uyku tulumunu almıştım.bu yüzden hiç battNiye kullanmama gerek kalmamıştı.cok kalın olmadıgı için de cocuk icinde rahat etmişti.

Alt açma Sevi bebenin Yan yatış için Seysini aldım.alt açma da almıştım.

Bir de canada malı frostun battaniyeleri var.inanılmaz sıcak tutar.onlardan al derim.hala kurtaricimdir.imza: Bu yollardan yeni gecmis taze anne..

11/21/2011 12:35:00

Becanim sen tül istiyorsan ben senin için onları tülle süslerim....İstersen birgün beraber çıkarız kumaşçıdan da tüllere bakarız..(çok güzel tüller danteller var) bende miniğe hoşgeldin hediyesi yaparım:)

11/21/2011 14:24:00

Buraya yazmayı unutmuşum;( kredi kartı kullananlar için )markafoni, unnado,limango,morhipo,modagurusu,minimoy gibi alışveriş sitelerini takip edip çok kaliteli markaları ve güzel şeyleri epey indirimli alabilirsiniz.

11/22/2011 08:25:00

yasemin :)) kolay gelsin sana
chiccoda da %50 indirim varmış yatak,bebek arabası,mama sandalyesi falan ha biberonlardada varmış
ama gidip görmedim giden olursa baksın derim
birde nerelerde var bilen varmı
260 küsur olan bebek arbası 130 falan inmiş,benim bir tanıdığım bebek arabası arıyordu uygun fiyata,giden olursa bir baksada eğer varsa ben haber vereyim alsınlar fiyat gerçekten çok çok iyi geldi:)

11/22/2011 09:04:00

markaponda "bebeshop" internet sitesinde kullanilmak uzere kupon satiliyor arkadaslar, 40 tl yerine 5 tl oduyorsunuz. min 100 tllik alisveris yapmaniz gerek bunun icin. yani soyle ki:
100 tllik birsey buluyorsunuz (ben bebek bakim cantasi buldum),
toplamda 65 tl oduyorsunuz bunun icin (5 tlsini zaten markapona odemis oldugunuz icin bebeshopa 60 tl odemis oluyorsunuz). ihtiyaci olanlar icin mantikli..

11/22/2011 09:17:00

chicco kendi mağazası terracityde. başka yerlerde de satılıyor ama indirim oralarda geçerlimi acaba

11/22/2011 18:11:00

Merak edenler için hala almadım bişiyler, koca bi haftasonu geçmesine rağmen, ailecek kahvaltı daha cazip geldi, bu gidişle doğuma giderken yoldan alıcam herhalde....

Mothercare bodylerim çok, Ela'da iken o kadar çok stoklamışım ki, çok işimi görecekler

İlal , teşekkür ederim teklifin için,bulamazsam dönerim sana, sağolasın, kafamda bi şekillensin de....

sevi'den yan yatma yastığımız, alt değiştirme battaniyemiz var, ablamız sağolsun

Kanz ve Zara'ya bakmamıştım ilk fırsatta bakıcam,

battaniye konusunda şanslı kızım, 5 tane şimdiden örgü battaniyesi var, uyku tulumları işe yarıyor gerçekten, stoklara bakayım, küçük beden yoksa alayım, Ela'da herhalde büyük beden vardı, yani ilerki aylarda giyebilir, ilk aylar için bakmam lazım,

Mothercare'de Mickey Mouse tulumları çok şekerdi, ama çok pahalı idi, belki indirimini tutturabilirim, takip edeyim, yada bi çılgınlık anımda alabilirim

Pınar, yine iyi dayanmışsın,

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
antalya nurturia anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...