Mekanlar

<123>
08/29/2012 17:46:00

http://www.nurturia.com.tr/photo/album/986775fc-22e4-4580-bd29-a0b001611aa8 

Çocuk ve annelerimiz için kıpraşmalara uygun eğlenceli olabilir.

Mekan Adı : Maxi Dastini Bebe
Adres: KırcamiiMh. Kırcami yanı 0242 312 8333
www.dastini.com
Saatlik Ücreti : 5 TL

Ynt: Mekanlar

08/29/2012 17:47:00

Çocuklarla beraberken hoşunuza giden yeni yada eski mekanlar varsa paylaşırmısınız?

08/29/2012 17:53:00

Yukarıda yazdığım yer: temiz bir mekan henüz çok kullanılmamış. yaşgününe uygun, içicek ve yemek mekanları temiz, büyük ve küçük wc si mevcut ( ben görmedim, ama sordum.) ayrı bir alt değiştirme ve emzirme odası  mevcut. kitaplıktan bebeler kitap seçimp okuyabiliyorlar. Ebeveyn oturma yeri geniş ve aydınlık. Personel güzler yüzlü ve ilgili. Bebek malzemeleri ve ürünlerinin satışı mevcut. 3 katlı bir mekan.
Dezavantajları: tek salıncak, tek zıplama yeri var, oyun elemanı çok kalabalıkta yetemeyebilir. Asansörü yok. bebek arabalarını merdivenden çıkarmak gerekiyor. Çıkarmak istenmezse aşağı katta kalabilir.

08/29/2012 17:55:00

Biz ailecek yemek yiyeceksek Lara Balıkevi diyoruz, özellikle Konyaaltı şubesindeki ablamızı çok severiz,Ela daha bebekliğinden beri alışıktır, çok ilgilidir, Nurti buluşmaları sayesinde Pasaport Pizza, minifarm, Ladin pastanesi, Balonpark ile tanıştık, eskiden deepo'nun arka tarafında swanky vardı, ama kapandı diye duydum, onun dışında Ela Migros'un top havuzunun müdavimlerindendir, babanın işine gitmek için can atar o nedenle ,

08/29/2012 18:30:00

çok iyi olmuş, mekan önerilerine ihtiyacımız vardı..=)

konyaaltındaki lara balıkevi akşam yemekleri için bizim de tercih ettiğimiz bir mekan..aslında orda bi öğlen yemeği organize edebiliriz..;)
momoveannesi verdiğin linki açamadım..=(

08/29/2012 18:32:00

öğlen yemeği olabilir,h.içi ayarlarsak boşta olur , bizim bi günümüz var ,kreş günümüz, yani Ela'nın kreşindeki arkadaşları ve anneleri, yaklaşık 14 büyük , 16-17 küçükle her ay gidiyoruz, çokta rahat ediyoruz, gerçi garsonları biraz çıldırtıyoruz ama napalım :)

08/29/2012 18:32:00

Ekleyim sizi açılır belki. benim foto albümünde olur. resimler. güncelimdede var şu anda.
Öğle yemeği Şık olur. yeni mekanlar keşfetmek iyi bir şey.

08/29/2012 18:33:00

ha bide tehlikesiz, eğlenceli bi mekan biliyorum, çok da rahat aslında, neresi mi ?
Bizim ev, çok geniş, bolca oyuncak var, ama çoğu kız oyuncağı ve pembe, ama erkeklere de bişiyler uydurulabiliyor, merkezi yerde, ulaşımı rahat, çayın yanına bişiylerde veriliyor, gününe bağlı,denemek isteyenlere özelden mesaj atarım :)

08/29/2012 18:35:00

:) Bu bir teklif yani.

08/29/2012 18:38:00

ahahahahaah tuçe yaaaa..beeeeeennnnnnnnnnnnnnnnn..

momoveannesi,evet ekleyince görebildim fotoları..mekan süpermiş..tam yeri neresi,tarif eder misin..deneyelim..

08/29/2012 18:39:00

üstteki mekana ben gittim doğrusu çok memnun kalmadım arkadaşlar..kapalı oyun parkı yapılmış içerisinde bir çocuk diğerine vurduğunda falan içinden çocuğu alamıyorsun.oturulan kısımdan her tarafı göremiyorsun çocuk, düştü mü ağladı mı belirsiz...minifarm ona göre daha rahat bence..

restorantlar da bende lara balık evini tercih ederim, antalya balıkta da kapalı kısmı küçük, açık kısmı büyük oyun alanı var..terracitynin yanın da sedir rest.da da oyun parkı mevcut..alara da var açık oyun parkı..

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
antalya nurturia anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...