Mekanlar

<123>

Ynt: Mekanlar

08/29/2012 18:39:00

Tapas: içinde küçük oyun alanı var. yakınında ise belediyenin parkı mevcut.deniz manzaralı. kahvaltıları iyidir. Menüleri iyidir. oradan çıkınca aşağıda falezlerden denize girebilirsin. Dezavantajı: bebek için emzirme alanı yok. Wcsi basık, Ama yenilenmiş. Servis elemanı çok değil. ama yeterli denilebilinir. Güleryüz iyidir.

08/29/2012 18:39:00

teklif tabi ki Elif, her zaman kapım açık, ev ortamı daha bi samimi oluyor ,
ayşe sen yakınındaki yerleri beğenme, uzağa kaç bacım , Ada ile Denizi daha bi samimileştirelim de gör bakalım ayrılabiliyor musun buralardan :)
Ankara dönüşünde senin için bi minifarm yada destini yapalım , içimde uhde kalır yarında gelmeyeceksin

08/29/2012 18:42:00

Kilima fulldu bu arada mekanda. Kırcaminin hemen yanı. Güzeller börekçisinin ilerisinde, önündeve yan tarafında otopark alanı var sanırım. e bebeğe gelmeden. ebebek yolunda namı diğer mini farm.

Dastini Antalya Merkez : Kırcami mah.avni tolunay cad.no:123 Bal iş merkezi muratpaşa antalya  Tam adresi budur.

08/29/2012 18:46:00

Daha kullanışlı mekanlar yapsınlar antalyaya. büyük ve küçüğü aynı anda memnun edebilecek. Bu arada. algılar farklıdır tabiiki . bunun için paylaşıyoruz :)

08/29/2012 18:53:00

tamamdır tuçe yapalım..yeter ki sen güzel haberlerle dön ankara dan.. =) 

dastini nin yerini anladım saol elif..lakin bu seferde tapası anlamadım..=)) aranızda antalya özürlü salaklar olduğunu unutmayın kardeşim..az daha detay verin la..

08/29/2012 18:59:00

Tamam : ayrıntı isteyen değerli arkadaşlar için.  (Bizde anlayamıyoruz bazen)
Tapas: Dedeman adonis otel arası. Eski lara yolu üzerinde.

http://www.tapaspapas.com/iletisim.php

dastini evet banada oyun açısından dar geldi. ama analar için ferah bir mekan.

08/29/2012 19:03:00

aaa ben tapası bilirim ama oyun alanı olduğunu bilmiyordum....

08/29/2012 19:11:00

Küçük bir alan var köşede plastiklerden. Çok büyük değil.

http://www.mekan360.com/360fx_tapascafebistro,S.html

Burada demir oyun elemanı var. önceden çekilmiş sanırım.

08/29/2012 20:56:00

larada serpme balık evi oyun ablası ve oyun odası var

oyun alanı olan bigman larada ve atatürk parkında yerleri

anne ve çocuk için bence çok uygun herkes mutlu oluyor :)

tapasın sırasında marmaris büfenin hemen yanı

http://www.thebigman.com.tr/

08/30/2012 11:45:00

Lara da Kazan et balık var öneririm çocuk oyun alanı ve ilgilenen bayan oluyor bir kere gittim ama rahat bir yer. Bu dastiniyi de merak ettim önünden geçmiştim ama oyun alanı olduğunu şimdi öğrenmiş oldum ilk fırsatta denemek isterim:) momoveannesi bu arada bende foto açamadım...

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
antalya nurturia anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...