Mekanlar

<123>

Ynt: Mekanlar

08/31/2012 20:42:00

havalar hafiften kıvamına gelmeye başlarken biz çoğunlukla termosumuza çayımız koyup ufak atıştırmalıklarla piknik tarzı takılmayı tercih ediyoruz.. sık gittiklerimiz dedemanın yanındaki atatürk parkı (hafta sonları düğün fotoso çekilmek için gelen çiftlerle pek şenlikli oluyor:), ilerisinde fener parkı(uçurtma  ve top oynamaya uygun), onun ilerisinde de düden parkı(bisiklet ve scooter binmeye elverişli... 

09/01/2012 06:20:00

Düden parkı çok severim Yasemin:) bize de çok yakın yeni haliyle pek bir favorim zaten sıcaklar bitse çok sık orda olurum:) 

09/01/2012 13:29:00

Perşembe günü bigman laradaydık. Oyuncak alanında salıncakları bozuktu. Önündeki emliyet kilidi kırıktı.
Birde tapas ta plastik oyun elemanı yok. Klasik demir park oyun elemanları mevcut. Düzeltmek istedim.
Bigmanin bulunduğu parktada 4 gelin damat vardı, foto çekimi için gelmişler :))

09/02/2012 12:06:00

momoveannesi zaten benim dediğim atatürk parkı da bigmanin yanındaki park.. kır düğünü konseptli foto çekim yeri:))

09/02/2012 12:49:00

Biz hadi 1 tane denk geldi dedik. baktık ve gülümsedik. Nostalji oldu. şöyleydi falan dedik. sonra 2.3.4 olunca. evet orasıymış:)

09/03/2012 20:32:00

lara^da locca diye bir mekan var et-balık restaurantı çok temiz kaliteli bir ortam,bizi ilgilendirip sevindiren kısmıda bir oyun odası ve cocuklarla ilgilenebilecek çok sevimli bir oyun ablası var...

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
antalya nurturia anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...