hosgeldınız...

<123>

Ynt: hosgeldınız...

05/02/2012 19:00:00

yaklasık 1,5 aydır dıyet yapamıyorum sporda.. tekrar baslamaya karar verdım. ssultan cok cok sevındım sızın adınıza. tebrıkler...

05/02/2012 19:03:00

bu aralar bogazım durmuyor kiloları almaktan korkuyorum ama spora devam :))

05/02/2012 19:08:00

ben 1 ayda 2,5 kılo vermıstım. sonra bebegım rahatsızlandı cok uykusuz geceler hecırdım. ve dıyet de sporda yapma sansım olmadı. sonrada havalar ıstah acıcı sanki. dun esımle mayıs ıcın spor yuruyus ve yoga seklınde pogram hazırladık. tabııı beslenmede cok onemlı o henuz bellı degıl. ıns yıne kılo verme sansı olur... cok cırkın agır, sısko hıssedıyorum..

06/01/2012 13:37:00

selma arkadaşlar nihayet 70kiloyum kaldı 2kilo hedefe temuza 1ay kaldı artık kendimi zorlaqmıyorum fazla çalışmayada başladım halsizlik oluyor amakendiliğinden gidecekelrartık çünkü oğlum durmuyor durduğu yerde tabibende :)

06/01/2012 13:41:00

diyet yaparken ilk aylarçok hızlı gidiyorkilolar sonra çok yavaşlıyor napalım bunada şükür 3.5ay gbii bir zamanda 14kilo gitti daha ne olsun şükür:)

06/06/2012 14:01:00

arkadaşlar eski kıyafetlerimi giyebilmeyi hayal bile edemezdim giysilerim çok az bir  göbüş farkıyla oluyor şükür bugünleri de gördüm kaldı 4kilo o da gidecek inşallah çünkü oğlişim yerinde durmuyor  bu gidişle kiloların durması da mümkün gözükmüyor darısı zayıflamak isteyen herkesin başına inşallah :)

06/06/2012 15:31:00

ben bu aralar boşladım iştahım açıldı korkuyorum verdiğim  o  5 kilo yu da almaktan ..bi gayret kendime gelebilsem..bikaç kilo daha verebilsem süper olcak

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
HEP BERABER DİYETTEYİZ :)

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...