Izi Combi X3 kullananlar...

06/11/2010 16:32:00

Arkadaşlar yaaa bizim en yatık pozisyonda bile kuzunun başı öne düşüyor, hiç konforlu değil. İlk zamanlar çok dikkat etmemiştim, iyi gibiydi, ama 4 ay oldu kullanmaya başlayalı hala alışamadı. Sizde durum nedir? Bizim arka koltuk geriye doğru çok eğimli, bu yüzden de oto koltuğunun eğim özelliği kalmıyor galiba. :(

Ynt: Izi Combi X3 kullananlar...

07/20/2010 13:43:00

Benden başka bu durumu yaşayan yok mu???

Yeni bir araba aldık, onun arka koltukları düz neyse ki, bu sayede oto koltuğunun yatış pozisyonları kullanılır olacak.

Benim arabayı da uzun yolda kullanmayacağımdan daha ekonomik ama yine sağlam bir oto koltuğu düşünüyorum.

01/21/2012 19:02:00

merhaba sizin onceki araba Polo muydu acaba? Bizde de polo var ve tabani geriye dogru egimli. Bu yuzden geriye donukken anakucaginin yatis ayarlari tam tutmuyor, kafasi dusuyor.

02/07/2012 17:17:00

Evet polo hala duruyor ama onda ileriye dönük koltuklar var. Dediğiniz durumu biz de yaşadık ama eşimin arabasında da zaman zaman yaşıyoruz.

Anakucaklari için şöyle bir çözüm var eğim ayarı için yabancı kullanım kitapçığında yazıyordu, bir havluyu rulo yapıyorsunuz ve aankucağının altına yani arabanın koltuğunun üstüne kouyorsunuz, anakucağında bebeğin ayaklarının geldiği yerin altına, eğimi yok etmesi için. ;) ay anlatabildim umarm, yazıyla anlatmak çok zor. :)

02/07/2012 18:04:00

Evet, anlatmissiniz. Biz de bunu denedik ama bazanin koltuga tam oturmayisi beni biraz killandirmisti :)  Koltugu arabamizda deneyip gorme sansimiz olur umarim.

02/14/2012 12:43:00

Ayşegül hn merhabalar;
Bu söylediğiniz havlu uygulamasını izofixli modellerde de yapabiliyor muyuz? Öyle bir pay var mı yani. Bir de benim oğlum 6.5 aylık ve 8 kilo. Yeni yeni oturmaya başladı. Be safe almayı düşünüyorum.(geriye dönük başka alternatifim yok) Sizce bu diklik onu rahatsız eder mi?

04/14/2012 22:50:00

bu diklik mevzunu ben de merak ediyorum. az yorum almış :( kullananlar yorum bırakabılır mı?

04/15/2012 10:38:00

Zaten havlu sadece anakucaklarinin bazasiz sekilde emniyet kemeriyle takilma durumunda yapiliyor. Bazalilarda yapilmiyor.

Abimler de yegenim 7-8 aylikken besafe izi combi x3 isofixe gecti, bir sorun yasamadilar.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Geriye Dönük Araba Koltuğu Sevenler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...