Kartondan Geometrik Şekiller Yapbozu

Ynt: Kartondan Geometrik Şekiller Yapbozu

08/22/2012 14:01:00

çok guzel aktıviteleriniz,yapmadıklarımızı yapacağız..teşekkurler paylaşım için:))

08/22/2012 14:06:00

bnmki şekilleri bilmiyor henüz ama fikir çok gzl.deneyeceğim

08/22/2012 14:25:00

rica ederim..denemenizi tavsiye ederim ;) şimdiden iyi eğlenceler dilerim :)

08/22/2012 21:02:00

Etkinlikleriniz çooook güzel. Bir sürü not aldım. Paylaşımınız ve emeğiniz için teşekkürler..

08/22/2012 21:19:00

bende inceledim.çok güzel aktiviteler yapmışsınız.yaş grubumuzda aynı.epey malzeme çıktı bizede.ellerinize sağlık. paylaşımınız içinde  teşekkürler.

08/22/2012 21:49:00

Cok guzel seyler varmis gercekten blogda, daha sonra detYlica incelemek uzere takipci olduk oglumla..

08/23/2012 06:05:00

fozev ; beğendiğinize sevindim..rica ederim :)

busybody; evet yaş grubumuz aynı :) şimdiden iyi eğlenceler..
burcuege; tabii inceleyebilirsiniz..takipçi olduk demişsiniz ama en son baktıklarımda göremedim kontrol etmenizi tavsiye ederim ;)
herkese iyi eğlenceler...

08/25/2012 11:07:00

bu aktivitelerin kaynağını belirtseniz daha da güzel olurmuş 

bu çizimleri yapan anne vaktini ayırmış bir de paylaşmış 
l

08/25/2012 22:34:00

Merhaba kaynagi hatirlamiyorum daha kizima blog yapmamisken arsivlemistim ama hatirladigim tek sey kisisel anne bebek blogundan indirmedim..bir egitim kurumu sitesinden bulmustum..kaynagini hatirlamasamda diger anne ve cocuklarina yararli olsun diye paylasmsk istedim..ama kaynaklarini bildiklerimi mutlaka gosteriyorum..

Sevgiler

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Gelişime katkıda bulunacak aktiviteler..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...