Bursa eşli kahvaltı organizasyonu :))

Ynt: Bursa eşli kahvaltı organizasyonu :))

06/05/2012 06:33:00

derebahçenin yeşil alanı düzlükmü acep, kaya rest. gibi yamuk yumuk değildir heralde değilmi

06/05/2012 07:59:00

kültür park ta yada botanik park da bir yerler yok mu yahu, botaniğin her yeri çimenlik 

06/05/2012 08:06:00

bende çok istiyorum gelmek ama eşim gelmiyor biraz yabani

06/05/2012 08:29:00

kahvaltılı yer arıyoruz ya o bakımdan :)) aaaa bu yabani kocalar da bir alem, benim kocam diye demiyorum valla kafadır, gelsin muhabbet edecek bişey bulur o :))

06/05/2012 08:44:00

ben gelebilsem kocayı da getireceğim de, işte olamıyor :P

06/05/2012 08:45:00

nilüfer binicilik kulübününki dümdüz yemyeşil çitle çevrili geniş bir alan, açık büfe kahvaltısı vardı pazar gittiğimizde

06/05/2012 08:53:00

Yeşil alan tamam ama bizim sipalar sürekli oyun modundaolacagi için guneste kalmamaları lazım. Sabah kahvaltısının gidiyor olsak da hava daha sabahtan epey ısınıyor. O yüzden hem açık hava, hem gölgelik hem de kahvaltısı güzel olan yer arıyoruz. Bu secicilikle zaten fazla mekan kalmıyor bize :))

06/05/2012 08:55:00

Botanik Beceren derim o zaman ben :) oyun alanına yakın masa rezervasyonu çözer bu durumu :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Bursa Nurturia üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...