Bursa eşli kahvaltı organizasyonu :))

Ynt: Bursa eşli kahvaltı organizasyonu :))

05/29/2012 12:15:00

Belkıscım, 10 haziran daha uygun herkes için, hiflinger e hiç gitmedim isterim ben şahsen

05/29/2012 21:27:00

oohoooo :)) hala netleşmemiş :P

05/29/2012 22:07:00

valla 3 haziran kaya dedim olmadı, 10 haziran kaya dedim olmadı, daha ne diyeyim, pek niyeti yok sanırım kimsenin, hiç öneri de gelmedi. Vazgeçelim isterseniz.

05/29/2012 22:09:00

bu organizasyon işi zor demi :) herkesin gönlünü yapıcam derken afallıyor insan. belkısın organizasyonlarına bakıyorumda direk gün ve yer yazıyor. keyfi isteyen gelir.. :)) temiz iş..

05/29/2012 22:16:00

3 ümü 10 umu? önce tarih  kesinleşşse..valla yazlığa gidesim yok şu kashvaltı olayından ötürüüü :)

05/29/2012 22:18:00

http://www.sehirfirsati.com/deals/bursa/buzzpark/5821865  buranında kahvaltısı çok güzel oluyo çeşiteler saymakla bitmez bikaç kez gittik biz..   hava malum bi açıyo bi kapıyo

senmisin organizasyon işine el atan:)) şaka bir yana kaya'dan vazgeçme derya bize uyar her türlü. ben sadece o günkü memnuniyetsizliğimi anlattım.

şimdi birkaç yer yazayım ama araç yok deyince emre( ki biz alabilirz istediği yerden)
    Misi'de belediyenin bir yeri var ama çocuk için  pek uygun olmayabilir, oyun alanı yok ama dere,falan hoşbir yer.
    Derebahçe var dobruca'da oyun alanı var ama yeterli gelirmi bize bilemiyorum
    Park Bulvar güzeldi hem şehir içi bence olabilir ulaşım açısından herkese uygun
    Sait abat hiç gitmedim ama çok duydum çocukla rahat edilebilirmi bilemiyorum
   Cumalıkızık
    Mudanya, Zenytinbağı vs...:)

valla ben de yazdım yeri ve tarihi ama kimseye uymadı. Daha doğrusu gelirim yada gelmem diyen olmadı :))

05/29/2012 22:20:00

saitabad da siniyle geliyormuş ya veletler devirir onları, çocuklu olarak en uygun kaya yada park bulvar da iyiydi, ama neresi olursa olsun erken gidilmesi lazım, 11 den sonra çok kalabalık oluyor heryer

05/29/2012 22:20:00

http://www.grupanya.com/bursa  bu da olabilir daha önce test ettiğimiz biyer en azından

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Bursa Nurturia üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...