MATEMATİK ÖZEL DERS

09/18/2010 09:29:00

Özel sektördeki matematik öğretmenliği hayatım sona erdi, artık bir finans sorumlusuyum.Yakın zamanda doğum iznine ayrılacağım gibi görünüyor.İşe geri dönmem durumunda oğluma bakamayacak olmanın gerginliği şimdiden üzerimde.İşimden de memnunum ama eminim bebeğim bu işimden hiç memnun olmayacak :)
Son günlerdeki son kararım bebeğime kendim bakmak.Elimde evde para kazanabilmek gibi bir imkanım varken yüreğim elvermiyor kuzumu bırakmaya. Evimde annem yardımcı olacağından bebeğim çalışmama da engel olmayacak.
Velhasıl evimde matematik özel dersi vermek istiyorum.Daha önce 6 yıl yaptım bu işi.Yeni işimdeki yoğunluğum özel ders taleplerini geri çevirmeme neden oldu.İlköğretim 6,7,8 Ortaöğretim, üni hazırlık MAT1 MAT2 konusunda oldukça deneyimliyimdir.
Ankara- dikmen de oturuyorum.Çevrenizde matematik dersi talebi olan yakınlarınızı bana yönlendirirseniz çok memnun olurum arkadaşlar.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...