kefir mayası dağıtanlar

Ynt: kefir mayası dağıtanlar

01/15/2013 07:29:00

Özlem Ben Umuta mesaj atıyorum senide listeye ekler mutlaka..

sagda kefir resmının altında dosyalar var ordan kefir listeye tıklayarak adını görebilrisin.. 

01/16/2013 15:39:00

Merhaba banada acil maya lazım alanyadayım

01/21/2013 09:23:00

nureylul 
efenınannesı
yasmınada
milena

yazdıgım arkadaşların kefirleri yola çıktı:) 

01/21/2013 10:45:00

Listeye sıradan mesaj attım ama geri dönüş olmadı bazı arkadaşlarımdan;sanırım aktif girmeyenlere denk geldi.zeynep öztürk ve feel e yolluyorum.

Listeden yada liste dışından 3 kişiye daha yollayabilirim.özelden mesaj bilgisi atabilirsiniz.

01/21/2013 10:48:00

Sadiye-eren de; melike ve Didem e( yapii) yolluyor.

02/27/2013 09:04:00

Benim kefirler ne alemde ,yola çıktılar mı?

02/27/2013 15:15:00

Henüz çoook fazla değiller ama bir iki kişiye gmnderebilirim ben de. Sonrasında arttıkça da gönderirim yine.

02/27/2013 18:56:00

kefir mayalayan deneyimli annelere bi sorum olacak,  sağolsun Eda Hanım bana da kefir mayası kargoladı, fakat kargo firmasının sorumsuzluğundan dolayı maya elime 6. günde ulaştı. o süre içinde depolarında filan beklemiştir sanıyorum.
acaba maya bozulmuş mudur? geldiğinde içme suyu ile birlikte biraz buzdolabında beklettim, sonra da tarif edildiği üzere süt içinde karanlık bir dolapta 24 saat beklettim. ama 24 saatin sonunda süt yine süt gibi duruyordu hiç katılaşma olmamış. kokusu ekşi ayranı anımsatıyordu ama tadı yine süt gibiydi sanki. emin olamayıp döktüm sütü. taneleri de yine su içinde dolaba kaldırdım şimdi.
ne yapmalıyım acaba, tanelerim yaşayacak mı:)

02/27/2013 18:58:00

eda_piraye miz boş durmamış yahu;))

pukaa,sergun,maksuna,eesrae,nnunnis,maaviii,emir-kübra ya kefirleri girmiş.

02/27/2013 19:00:00

@sergun onlar öyle cnm ;) kargodan yeni geldiklerinde bi afallıyolar;yapısı bozulmamıştır,,zaten kefir mayası öyle nazik birşey değil.sen denemeye devam et;karanlık,ılık ortamda.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
kefir mayası dağıtıyorum

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...