ekim-kasım-aralık 2012 anneleri

Ynt: ekim-kasım-aralık 2012 anneleri

01/12/2013 08:52:00

Hahaaaa demin yağlı saçlarımı toplarken aynaya bakıp bi banyo yapsam haftasonu dedim :)))

Ya biz niye aynı şehirde değiliz hepimiz!

Bu arada düğme yuh ya 15 dakika bekleyememişler mi? Benim okuldan kankagiller arkadaş grubum da yılbaşı için hediyeleşmeye gelip, içlerinden biri anahtarını kapıda unutmuş diye erkenden ve hep beraber kalktılar. Ocakta yemeğim var bahanesi gibi :)) bi grup da instagram'da, face'te filan "en kısa zamanda bu fıstığı yemeye gelicem" deyip o en kısa zaman bi türlü gelemeyenler... Bunlar daha çok çocuklular işte! Bizim ev uzak kalıyor sanırım...

Evet gele gele kp geliyor sabah sabah :))

Ynt: ekim-kasım-aralık 2012 anneleri

01/12/2013 08:56:00

http://www.nurturia.com.tr/bazaar/people/alara_ve_annesi yeni ürünler ekledim beklerimmmmm

Ynt: ekim-kasım-aralık 2012 anneleri

01/12/2013 09:18:00

Günydın hHerkese ve iyi hafta sonları ..Bilmem hafta sonuyla içini ayırd edebiliyor musunuz ben arada karıştırıyorum artık her daim evde olduğumdan ..
246. sayfayak kadar geri gittiom oradan itibaren yazıyorum :)

@Fatma : Bizimki de başkalarının çocuklarını alamıyordu korkuyordu bizimkini de nasıl tutacak diye endişelenirken doğum fotoğrafçısının bize fotoğraf haricindeki bir artısı da bu oldu.Bebek doğduktan sonra hemen eline veivermiş ,nasıl tutacağım diye düşünmeye fırsat kalmadan elimdeydi diyor .Değil tutamamak poz bile vermiş kucağında bebeyle ver bi ay ay deyip tutuversin :) sonra gerisi gelir ..

@Elf :Teşekkür ederim ,genelde sessiz sakin görünürüm ama ortam ısındı mı fena sayılmam çok da keyif alırım birilerinin bana gülebilmesinden :)

@Aslı &Lila & Düğme : Size nöbetlerdeki üstün başarınızdan dolayı üstün emzirme madalyası takılmasını talep edeceğim Emzirme Kolları Başkanlığından .

@Lila  : Şikayet etmek değil bu ya biz de insanız dimi .Aslında benzer birşeyi ben de yaşadım geçenlerde.Aylini uyutmaya çalışıyoruz ben de yorgunum eşim de .Dedim ki biz şimdi bu çocuğu uyutmaya çalışıyorz ama aslında diğer taraftan düşüncemiz ;o uyusa da biz de uyusak .Üzülüyorum aslında bazen dedim eşime biz kendimizi düşünüyoruz aslında diye .O da 'seninde dinlenmeye ihtiyacın var sen dinlenmelisin ki bebeğimize de daha iyi bakabilesin ' dedi .Hee dimi yaa dedim ben de insanım hatırlattın saoğl :) En iyisi rahat rahat uyuyayım :)

Birde sen demiştin ya eşim' niye ağlıyor bu 'diye soruyor ne bileyim niye ağlıyor diye . En azından senin eşin soruyu yöneltmek için daha doğru bir seçim yapmış .Bizimki direkt kıza soruyor NOOLDU KIZIM ? (Aklıda çelişki yaşayan varsa hatırlatayım bizim kız henüz 8 haftalık :)
The End ...

Ynt: ekim-kasım-aralık 2012 anneleri

01/12/2013 09:39:00

:)))))

@ Lila & Dugme, yukariya arkadaslariniz icin yazdiklarinizi FB ' a yazsaniza!!! Ciddiyim bakin:)

Ynt: ekim-kasım-aralık 2012 anneleri

01/12/2013 12:12:00

@aslıhan ben de çok gülüyorum sana :)) eşin de süpermiş ama, benimkiyle çok iyi anlaşırlar; arada şöyle cümleler duyuyorum: altına mı yaptın kızım!! Yok klozete yaptı, üstüne de sifon çekti :))

Evet ben bazen özellikle de tam rüya görürken talya uyandığında onu geri uyutmaktan çok kendimi uyutmaya çalıştığımı fark ediyorum :))

@elf facebook listemde 400 küsür kişi var yav, abuk subuk tipler üstüne alınır. Ben daha güzelini yaptım. Sabah bu kankigillerden biri toplu mail atmıştı, bana da nasıl gidiyor talyayla başbaşa günler diye sorma gafletinde bulunmuş. Yaradana sığınıp kolları sıvadın ve hepsine giriştim. Şimdi ha bire arıyorlar :)) biri 15 gündür gripmiş, biri mesaiye kalıyormuş, öbürü bileğini burkmuş falan filan. Oh saydım döktüm rahatladım!

Bu arada uykusuzluktan eşim de ben de yıkılıyoruz ve ben hayatta yapacağımı düşünmeyeceğim bir şey yapıp kv'yi çağırdım : S yarın sabah geliyor.

Ne hale geldiğimi burdan anlayın artık :((

Sevgiler, saygılar...

Ynt: ekim-kasım-aralık 2012 anneleri

01/12/2013 12:15:00

Alaranın annesi, yeni koyduğun bereler de çok güzelmiş, sokağa çıksak da daha çok alsam keşke :(

Daha etiketi üstünde küçülmekte olan montlar, astronot tulumlar var :(

Ynt: ekim-kasım-aralık 2012 anneleri

01/12/2013 13:00:00

selvin hnm teşekkür ederim malesef aldığımız bir çok kıyafet giydiremeden küçülüyor haklısınız.

Ynt: ekim-kasım-aralık 2012 anneleri

01/12/2013 14:20:00

Bakın ne oldu :)

Kucağımda uyudu. Beşiğine koydum uyandı. Tekrar kucağa almadan sallamaya başladım beşikte. Uyudu. Yarım saat salladım, bıraktım, gene uyandı. Tekrar sallamaya başladım, uyudu. Sallamayı bıraktım, uyandı! 40-45 dakka daha salladım uyurken. Bıraktım ve 1 saattir beşikte, sallanmadan uyuyor! Allahım çok mesudum!!!! Maşallah maşallah maşallah!!! Bu sallanma meraklısına hamak alınır de mi :)))

Ynt: ekim-kasım-aralık 2012 anneleri

01/12/2013 14:35:00

Lila! Hemen siparis ver hamagi ve mutemadiyen sallansin zibidi :)

Ynt: ekim-kasım-aralık 2012 anneleri

01/12/2013 14:53:00

Hahaa aynenn! Gaz sancısına uyandı az önce ve tabi acıktı da. Olsun gene de pek muzaffer hissediyorum :)

Hem hamak gaza iyi gelir diyorlar, hem de beşik sallanma modundayken kaykılıyor, tosunlaştığı için olsa gerek :))


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...