Kim nerede yaşıyor?

Ynt: Kim nerede yaşıyor?

04/13/2011 09:01:00

tatilyayla büyükçekmece arası arbayla 10 dakka felan(dı)şımdı metrobus insatı basladı uzun suruyo nereye uzakmı tam anlaymadım

04/13/2011 09:02:00

miniksevda tırların ortası luks evler neressi orası bende beylikduzunde yasadımda tanıdık geldı yorumun:)

04/13/2011 21:28:00

bende aynı yerden gelin oldum buyukcekmece tarafına sımdı aynı eskıye donduk sadece tek bakkalımız var ama benım bır ayagım marmarada oldugu ıcın sıkıntı cekmıyorum:)hatta sımdı ordan geldım

04/14/2011 09:07:00

evet ben yaklaşık 7 sene oturdum hala oralıyım annemler komple sulalem:) orda ada kısmındaydım

04/14/2011 09:09:00

bende once fatıh sonra marmara baya ortak yonumuz va sanırım en azzından ortak anılar:) ben fatıhı hıc unutmadım sım dı esım gel oraya tasınalım dese hemen gıderım

04/15/2011 06:30:00

arabama güveniyorum zaten:) yoksa istanbul değil oralar:)

04/18/2011 06:17:00

Fatihe dönemeyeceğm ben maalesef oturmayı düşündüğüm tarza ev yok orada.Ayrıca evler çok küçük genç kızlığım 75 metre kare birevde geçti evlendiğimde ise 55 metre kare evde buraya taşınıncaya kadar yaşadım.Ben buradan ev alırken alt katımız kiraydı düşün 600 TL  alt kat 100 m2 fatihte 55 m2 eve 750 TL kira ile çıktım o küçük evden.

Ama smet olarak çok iyi biryer sesiz sakin düzgün gerçi draman ve sulukulenin olduğu yerler farklı  bir semte giriyorsun havası yaratıyordu ama gneleine bakacak olursan sessiz sakin bir yerdi.

Şimdi oturduğum yer gürültü içiinde hep işyerleri ile dolu minübüs yolunda oturuyorum ve dışarı çıkarken sürekli tedirgin oluyorum

Şu anda düşündüğüm tarz daha sessiz sakin  site ortamında güvenlikli hatta mümkünse deniz kenarı

Amcam var görüşmediğim uzun zamandır. Avcılar Denizköşklerde oturuyor mesela bilen varmı bilmiyorum o tarz bir yerde oturmak isterim.

04/18/2011 10:58:00

bella izmir e taşın:))

04/18/2011 14:24:00

ayy ayyy ben ümraniyede oturuyorum...nerde yaşamak istersin derseniz  çengelköy derim..:)

öğretmenliğimin ilk 3 yılı çengelköyde çatıkatı bir dairede oturdum boğaz manzarası vardı koca teras...off off....çınaraltı ikinci mekanımızdı...

evlenip buraya gelince alışmak zor oldu...evimi seviyorumda sahil uzak ya....:(

04/18/2011 14:41:00

bizde evlendikten sonra giderdik hafta sonları..ama sonra sonra üşendik hep...şuanda eşim otarfta çalışsa da gidemiyoruz...gerçi şuan hiç bir yere gidemiyoruz da..:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Ekim anneleri hadi burada toplanalım.

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...