Evime yardımcı arıyorum

10/26/2010 13:48:00

Selam,

evime yardımcı arıyorum, part-time tercihimdir.
Kızıma babaannesi bakıyor ancak yapılması gereken işler oluyor, yemek pişirilmesi, biberon yıkanması (yakında kalmayacak gerçi), yerlerin silinmesi vb. Acil durumlarda (babaannenin işinin olması) kızıma yalnız da bakabilecek, ev işlerimde, yemekte, çamaşırda yardımcı olacak birini arıyorum, tercihim yarı zamanlı (yarım gün ve/veya hafta 2-3 gün gibi).

Dikkat ettiğim konular: hijyenik ve titiz olması, çocuk psikolojisinden anlayan, daha önce küçük çocuk etrafında yaşamış veya bakmış biri olması.

Nilay

Ynt: Evime yardımcı arıyorum

10/26/2010 18:38:00

nerede oturuyorsunuz?

10/26/2010 18:53:00

varsa böyle biri ben de istiyorum:) 

10/26/2010 20:29:00

slm daha önce ikiz bebek baktım pedogojik formasyonum var. partime iş arıyorum günlük ne kadar düşünüyorsunuz bide nerde oturuyorsunuz?

10/27/2010 05:53:00

Selam,

Ataşehirde oturuyorum.
Günlük vs. konularını görüşürken anlaşmayı düşünüyorum mümkünse.

Size uygun ise bana nilay.ozdilek@gmail.com'dan iletişim bilgilerini yollarsanız görüşebiliriz.

Teşekkürler,
Nilay

06/30/2011 20:17:00

Merhaba :)
ögrencıyım insan kaynakları bolumunde okuyorum...
istanbul anadolu yakası çamlıcada oturuyorum avrupa yakasınada ulasım ımkanım var ogrencı oldugum için iett hakkında genıs bır bılgıye sahıbım yanı ulasım sorunum olmaz...
20 yasındayım...
sıgara kullanmıyorum..
kardeşimden dolayı ablalık tecrubem var, ıyı bır abla olduguma ınanıyorum :)
cocuklara seker dagıtmak gıbı etkınlıklere katılmıslıgım var...
Ev işlerine de elimden geldiğince yardımcı olmaya çalırım (makıneye çamasırları koymak,asmak,bulasık makınesıne yıkanıcakları dızmek ,temizleri yerleştirmek ,çamaşırları asmak  yemek yapmaya yardımcı olmak, vb...

Mail atarak uygun oldugum zamanları sorabılırsınız :)boylece ortak zamanlar belırleyerek mınık prensler ve prenseslerle ılgılenebılırım...

ılgılenenler için mail adresim; pelinuygunblog@gmail.com

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Gündüzlü ve Yatılı Bakıcı, Dadı, Oyun Ablası İlanları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...