Gap, Old Navy, Carters ve daha pekçoğu; Kayak pantalonundan doğumgünü elbisesine kadar seçenekler var

02/06/2012 13:01:00

Yeni ürünler geldikçe ekliyorum, güvenli ödeme seçeneği ile alabilirsiniz:-)

Ynt: Gap, Old Navy, Carters ve daha pekçoğu; Kayak pantalonundan doğumgünü elbisesine kadar seçenekler var

02/06/2012 13:03:00

merhaba ben mavi pijama takımı almak istyorum erkek için olanıda ondan başka var mı ?

Ynt: Gap, Old Navy, Carters ve daha pekçoğu; Kayak pantalonundan doğumgünü elbisesine kadar seçenekler var

02/06/2012 13:10:00

Aynı modelin dinozor desenlisi var bir de, ürün linki :  http://urun.gittigidiyor.com/bebek-anne/amerika-dan-carters-pijama-takimi-18-ay-kargolu-52210912

02/06/2012 13:15:00

evt onu görmuştum ama pek hoşuma gittmedi bunlardan başka var mı ? bide ödeme nasıl

02/06/2012 13:21:00

ne zaman gelecek ?

02/06/2012 13:21:00

Yeni gelecekler içinde olacak; gelince buradan haber veririm:-) Özellikle kışın çok rahat kullandığımız termal pijamalardan da getireceğim:-) Ödemeyi kredi kartı veya banka kartı ile yapabiliyorsunuz. Bazı kredi  kartlarına peşin fiyatına taksit de yapılıyor

02/06/2012 13:26:00

2hafta içinde, elimde olur muhtemelen. Mavinin aynısı değil yalnız, aynı şekilde sade, önünde farklı resimler var

02/06/2012 13:28:00

tmm o zman ben bu mavleir aliyim oburlerde gelince onlardan de aliyim onlar nasıl desenleri

02/06/2012 13:43:00

Dinozor ve araba desenli, erkek çocuklar için yapılan ürünlerde genelde resimler böyle. Ama sizin lacivert pijama gibi deseni sadece önde olanlardan da var:-)  Tulum şeklinde tek parça olanlardan da getirsem mi diye düşünüyorum ama talep görür mü bilemedim:-)

02/06/2012 13:47:00

ben tulum seşlkinde sevmiyorum :) çok aldım giydirim diye ama 1-2 defa giydirdim pijama taımları daha çok tercih ediyorum :) ben bi tane gördüm böyle 1 LOVE MUM taziyor ondan getirebirmisiniz ?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2.Yeni

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...