Bebe Confort Oto Koltuğu Yardım Lütfen!!!

<12>
05/18/2011 10:55:00

Merhaba arkadaşlar gruba yeni katıldım ve öğrendiğim bilgiler için hepinize tek tek teşekkür ederim.Artık kızım geriye dönük oto koltuğu ile daha güvende olacak.Bende yaklaşık 1-2haftadır araştırıyorum bu koltuklara nereden ulaşırım,farklı ve daha uygun modeller var mıdır diye.Joker de bir koltuğa rastladım,bu koltuk hakkında bilgisi olan varsa benimle paylaşabilir mi?Bugun Jokere gidip bakmayı düşünüyorum koltuğa.

http://www.joker.com.tr/urun.aspx?stkID=17756

http://www.joker.com.tr/urun.aspx?stkID=31277

Ynt: Bebe Confort Oto Koltuğu Yardım Lütfen!!!

05/18/2011 11:06:00

ben sormuştum. 13 kg'a kadar geriye dönük demişlerdi Agora Jokerde.

Ben de seçeneklerin çok kısıtlı olmasından şikayetçiyim maalesef.

05/18/2011 11:09:00

teşekkür ederim hilaldefne.gerçekten çok kısıtlı seçeneğimiz var.bu gidişle ya özelcandan yada Volvo servisinden alacağız.benim kızım şimdi 11kg zaten boyuda uzun ozaman hiç kullanamayız bunları galiba:(

05/18/2011 11:11:00

zaten anakucağı-oto koltuğu 13 kiloya kadar kullanılıyor bence de bu gereksiz olacak. Ben de öncelikle volvo'ya bakmayı düşünüyorum.

05/18/2011 11:19:00

benim bu yolladığım linklerdeki koltuklar 9-18kg grubunda görünüyor.Neyse bakalım az sonra Jokere gideceğim gerekli bilgileri alayım,sizle de paylaşırım.

05/18/2011 11:40:00

teşekkürler.kitubiyi de incelemiştim ancak bu liste gözümden kaçmış.

05/18/2011 11:42:00

Şimdi yazdım :)

05/18/2011 11:45:00

Listeyi ben de kaçırmışım, teşekkürler Damla.
Britax Advocate 70cs getirteyim demiştim ama 580$ nakliye için fiyat almıştım iki hafta önce.

07/07/2011 21:14:00

Merhabalar Sağolsun Damla hanımın yazısı üzerine bende araştırmalara başladım.Kardeşim amerika da yaşıyor ama şimdi tatil için burda,bende ebay de damla hanımın listesindekileri inceledim britax ın modelleri var.Ancak gelen kargo da isofix aparatları olur mu olmaz mı tedirginim.Hilal defne hanım kardeşimin dediğine göre bir ay gibi uzun sürel teslim kargolar çok daha ucuzmuş sizin için uygunsa süre,yararlanabilirsiniz.Bu arada kraft ın cocoon,chicco nun proxima,concort un multimax  ters kullanılabiliyormuş.Ama bunlara uygun isofix varmı bulunurmu bilemiyorum.isofixler standart mı yoksa markaya göre değşiyormu arkadaşlar?

07/07/2011 21:37:00

İsofix sistemi; aracın kendi iskeleti üzerinde, çocuk koltuğu bağlanabilmesi için sabit ve standart iki halkadan ibaret. Aracınızda isofix var mı asıl soru bu. Var ise ve gönderilen oto koltuğu da isofix sistemine sahip ise uyum sağlayacaktır. Yani benim bildiğim kadarı ile isofixli oto koltuğu öyle yanında 2-3 parça aparatla gönderilen bir şey değil. Yani isofix oto koltuğunun fiyatını 2 katına çıkarıyor neredeyse dolayısıyla unutulacak bir durum yok. Sizin aracınızda isofix var mı bunu araştırmalısınız.

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Geriye Dönük Araba Koltuğu Sevenler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...