bebegine salincak alan yada alacak olan varmi?

01/17/2011 20:10:00

Ben almayi dusunuyorum ama karar veremedim yardimci olurmusunuz?

Ynt: bebegine salincak alan yada alacak olan varmi?

01/19/2011 04:14:00

Ben özellikle gündüzleri ayağımda sallayarak uyuttuğum için Kraft Baby Max diye bir yataklı salıncak aldım, oyuncak falan takılamıyor, çok rahat bir beşik, elektrikle sallanıyor, bizimki  etrafla çok ilgili olmadığı için bugüne kadar o yeterliydi. Ama şimdi gündüzleri uyanık kaldığı zaman çoğaldı, ben de oyuncaklı bir salıncak ya da anakucağı istiyorum ama kararsızım. Aklımda Chicco New Dreams ya da Fisfer Price'ın modelleri var.

01/20/2011 22:03:00

hmm burdada graco alanlar çok, salincak. hala almadim bilmiyorum ne yapsam ne alsam

01/21/2011 18:32:00

pazaryerimde satılıyor. ikinci el ne gerek var birsürü para vermeye

01/30/2011 21:41:00

Cumartesi günü e-bebekte baktım, çok küçük geldi gözüme 9 kg'a kadar olanlar. 

01/30/2011 22:45:00

ben aldim memnun kaldim 9 aydan sonra satarim belki yada ikinciye saklarim

01/31/2011 03:47:00

Esmanınannesi hangi salıncağı aldın?

01/31/2011 05:15:00

ben fransa'da yasadigim için Graco marka aldim. rengini hiç begenmemeistim ama malesef bu renk kalmis indirimde. 119€ ya aldim. 6 vitesli 4 pozisyonsa yatiyor koltugu. Alti aydan sonra onune koyacagi yemek masasi aparatida var. Pille çalisiyor ve kendi kendine sallanip Bilmem kaçtane muzik çaliyor :) biz daha pil almadik elimizle salliyoruz hehe

01/31/2011 07:44:00

9 aydan sonra hiçbir salıcağa yatıramazsın kendini atar o yüzden şu dönemlerini rahat ettirecek bir şey al yeter bence

01/31/2011 16:03:00

Maaşallah kuzucuk nasıl uslu oturuyor, peki kendi kendine oyalanması ya da uyuması mümkün oluyor mu acaba bu şekilde?

01/31/2011 16:21:00

evet oyalaniyor, ben koyduktan sonra isimi yapiyorum o alti temiz karni tok gazi olmadikça uslu uslu oturuyor  elhamdulillah. uykusu gelince uyuya kaliyor ama ben uykusu olunca besigine goturup koyuyorum/ sirti agriyor bebeklerin çok yatinca. arada kucagima alip sirtini dinlendiriyorum

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Kasım Anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...