hiç birşey yemiyor ..

06/20/2011 14:17:00

hiç bana çekçemiş bu çocuk :) çok iştahsız .. anne sütünden başka hiçbir şey yemiyor zorla binbir oyunla yedirmeye çalışıyorum ağzını sıkıyor açabilene aşkolsun... iştah açıcı şurupta kullanıyorum banamısın demiyor.

Ynt: hiç birşey yemiyor ..

06/20/2011 14:49:00

bizim kızda yemiyodu ama demiri çok düşük çıktı şimdi 1 şişe bitmek üzere ,1 ay daha devam etcek kullanmaya biraz daha iyi iştahı geçen ay 300 gr almıştı bu ay 550 gr almış. bizim kızada et yediremiyorum kusuyo hep,kıymayı hiç sevmiyo.fakat endişe etme bence diş çıkarıyosa ondan da yemiyodur belki,çünkü özden de hem demir eksikliği hem diş krizi vardı,şimdi daha rahat geçiyo günler.

06/21/2011 11:03:00

bizim de demir düşük . demir şurubu da kullanıyorum aynı zamanda ama dediğin gibi  diş çıkarma zamanı sanırım o yüzden huysuz da biraz

06/22/2011 20:45:00

Bizde  de demir damlası kullanmıyoruz .Ek gıdaya geçtikten sonra benim oğlumdada kabızlık oldu 9 aylık .İki tane dişi çıktı .Dr.dişlerden dolayı fazla bslnmesinden dolayıda kabızlık olabileceğini söyledi oğlum iştahlı bi bbekti fakat şu anda yemez içmez oldu sadece anne sütü zar zor ek gıda, yoğurt,muz patates vs gibi gıda yasak bugün tam 7 gün oldu sonunda ağlayarak kakasını yaptı dr bize bu dönemde  sbze ve myve ağırlıklı hero bayb önrdi onu yiyince yaptı dişler tam blirice iştahı düzelir dedi ha bide fitil yazmıştı ama kullanmadan yaptı yani hepsinin iştahsızlığı diş gibi gözüküyo Allah bütün annelerin yardımcısı olsun kuzucuklarımızada sağlıklar versin bol iştahlı günleri olsun inşallah kuzucuklarımızın arkadaşlar sağlığıyla büyüsünler  inşallah bebişlerimiz.

07/12/2011 19:32:00

Bende zorlanıyorum yemek yedirmekte ama dişten dolayı değil,bana kalırsa bebeklerin favorisi anne sütü diğerleri eh işte.Parkta,tanıdığı diğer evlere gittiğimizde yada dışarda gezerken çok rahat yiyor,mutlu olduğu anlarda yani birde biz yerken hevesleniyor ama tadımlık genelde.Evde sıkılıyor kuzucuklar,denemenizi tavsiye ederim.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 AĞUSTOS ANNELERİ VE BEBEKLERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...