YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

02/01/2012 09:52:00

Özlemcim çok ama çok geçmiş olsun. İnanıyorum ki hepimiz hayırlısı ile bebeklerimizi elimize alacağız. Allah hepimizi bebeklerimizin sağlığını etkileyecek her türlü kötülükten korusun. 

Şuanda birbirimizi en iyi anlayanlar yine bizleriz. Hepimiz birebir aynı duyguları yaşıyoruz; aynı sevinçleri, endişeleri, heyecanları.... Buradaki bu güzel enerji  ve birbirlerimizin duaları ile hayırlısıyla, zor ama bir o kadar da hayatımızda yaşayacağımız en güzel aylarımızı tamamlamış olacağız.

Zaman zaman tabiki morelimizde bozulacak, korkacağız, endişeleneceğiz ama inanıyorum ki hepimiz bebeklerimize çok sağlıklı bir şekilde kavuşacağız. Bunu hepimiz içimizdeki o güzel duygularla ve iyi niyetimizle hakediyoruz değil mi?

Dualarımız seninle Özlemcim....

02/01/2012 09:52:00

Öncelikle Özlemcim çok geçmiş olsun. Yoncanında dediği gibi Allah başka dert vermesin. Testlerini tekrarlat ve ona göre al alman gerekiryorsa önlemini. Stres, üzüntü bebeğine daha çok zarar..Senin ufaklık senin hormonları fazla tüketmiş anlaşılan :) Sen iyi düşün, herşey yoluna girer ve umarım akşam üstü güzel haberle burda olursun.

Yoncacığımın isteği, Ayşegülcüğümün çağırması üzerine yettiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmm :))))))))))))) Yemekteydimdeee yeni geldim ;)

Ben resmi görmedim bu arada Ayşegül haberin ola... :))))

Benimde midem bulanıyo suan ama elimden geldiğince yüksek performans göstermeye çalışırım :D:D:D 

02/01/2012 09:54:00

ne güzel yazmışsın Banuu.... :))) Ağzına, yüreğine ve bebeğine sağlık

02/01/2012 10:02:00

Ayşegül bu çok şeker bişiy, bu nedir yahu:))) Doğum fotoğrfaçısı filan ayarlamak lazım yaaa... Sonrası içinde sanki ilk aylarda çok tatlı oluyorlar:)))

Hülyacım o iki rahim de neymiş, ben bu hamilelik meselelerinde bazı şeyleri duydukça çok şaşırıyorum. Ben de çok şaşkın bir hamileyim mesela:))) Süreki aaaa- aaaaaaa diye dolaşıyorum:)))

Ben de mesela çok gerginlik hissediyorum karnımda çatkayarak ayrılacakmış gibi geliyor. Daha bu aylarda böyle olursaaaa....................

Bulantı meselesi dert değil ben bir sağlık ibaresi olarak sayıyorum onu... Yarın dr kontrolüm var. Aynı haftalık oluğumuz için tüm bilgileri aktarırım sana tatlım. Kuruntu yapma yok bence bişiy:)))

02/01/2012 10:17:00

Sağol Neşecim :))

02/01/2012 10:29:00

sağol yoncacım...güzel haberlerini bekliyorum İnşallah...

yok takmıorum artık kafama..bişiy olsa doktorum uyarırdı iyidir bebişlerimiz İnşallah sağlıkla gelsinler...

02/01/2012 10:32:00

Hakikaten ne güzel yazmışsın Banu, eline sağlık. Sen İstanbuldaydın diy mi? Nasıl gidip geliyosun işe karla aran nasıl aman dikkat et, bir hafta böyle sürecek gibi....

Neşeciğim yettin de nettin? Cevap ver ablana doğum fotoğrafçısı işi ne olacak?:)))

02/01/2012 10:36:00

benim haberim yok :D kim doğum fotorafçısı dedi :D:D:D

02/01/2012 10:37:00

merhaba  arkadaşlar bir şey soracağım son zamanlarda bacak içi kemiklerimde (özel bölge) bir ağrı var.İlk bebeğimde bir dönem yaşamş ve gecmiişdi ama şimdi süreklilik gösteriyor.kafama  takıldı :( bu şekilde aağrı yaşayan var mı aranızda??

02/01/2012 10:40:00

Ben dedim ben dedim:)))))) Girecekmi doğumlara fotoğrafçı araştıran, karar veren var mı? Senin kişisel fikrini özellikle merak ediyorum Neşecim:))))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...