YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

02/01/2012 12:57:00

Teşekkürler Yoncacım :) Sorma valla ben Ataşehir'in karşı tarafına düşen Şerifali diye bir yerde oturuyorum. Evimle işim arası 3 vesait :(( Ama annem Nişantaşın'nda oturuyor. İşimde Taksim'de. Maalesef bu tür havalarda annemde kalıyorum. Sen İstanbul'un neresindesin? Doktorun da Avrupa yakasında dimi? Hangi hastaneye gidiyorsun kontrollerin için? 

02/01/2012 12:58:00

:))))) kişisel fikrimin özellikle merak edilmesi merak uyandırdıııı :))))))))))) ya ben emin değilim...

benim bir arkadaşım güzel fotoğraf çeker.. bazen aklıma o geliyor ama denk gelirmi, doğuma gelebilirmi bilmiyorum hiç konuşmadım... Aslında 1-2 poz bile olsa çektirmek istiyorum :))
Tam anlamıyla hiç düşünmedim bu konuyu.. sanırım doğum yaklaşınca biraz daha netleşir...

http://www.dogumfotosu.com ama su sitedeki fotolara bakınca mutlaka olmalı diyorum :)))))

02/01/2012 13:00:00

Banu, Emine hoşgeldiiiniiiz :) 

Neşecim sana sanırım bi facebook açtırıcam ben bu gidişle :D ne göndersem görmüyorsun ki amaa :'))

Benim doğum fotoğrafçısı arkadaşım var, o gelicek doğumuma, hatta önümüzdeki günlerde hamilelik çekimlerini de yapıcaz birlikte. Bunun için baya bi aksesuar alışverişi yaptım :))

egenur, benim de ağrılarım olmuştu geçti zamanla ama uzunda sürdü geçmesi :))

02/01/2012 13:01:00

Bende tam Ayşegül hanım beni çağırdı kendi kayboldu diyodum :D:D:D

ya bana facebook açtırmak isteyen okadar çok insan var ki :)))))))))))))))))))  hele Bursadaki arkadaşlarım :)))))))) ama benim gönlüm yok nedense ....
ben twitter cıyım :D:D

02/01/2012 13:03:00

Mide bulantını unutturmaya çalışıyorum sana kuzum... İlgini dağıtmaya çalışıyorum. Evden iş yerine lojistik destek bir nevi... Ayrıca kişisel fikrin elbette önemli sen enteresan bi anne olucaksın bence:)))) 

02/01/2012 13:09:00

Valla buraya yazdımmm sonra hemencik kaçtım aklımda burdaydı :D :D 

Ya benim çoook şükür hiç mide bulantım kusmam falan olmadııı. sadece 1 kerecik kustum, onda da arkadaşın arabasındaydık biraz fazla hızlı gitti, arkada savrulmaktan içim dışıma çıktıydı :)) İzmir' in göbeğine attım imzamı o şekil yane :D

02/01/2012 13:10:00

aman nerem enteresan ayol :)))))))))  nasıl bir anne olacağımı bende merak ediyorum açıkçası :D

destek için ayrıca teşekkür ederim valla ama midem neden böyle oldu anlamıyorum.. Konsantremi bozuyor artık :(((((

Hamilelikten kaynaklanan bulantılar bendede az oldu 2-3 kez kusma olayı yaşadım ..
uzun zamandan sonra bugünde yaşayasım var o ayrı :D:D

aman muhabbete bak bizdekide.. Yoncacım iyiki miden bulandı valla bizimde canımız çekti sanırım :D

02/01/2012 13:12:00

Eti form yemeyi bi deneyin ;) Eti form ama bak başka değil :P 

02/01/2012 13:13:00

Sanayi bölgesinin ortasında nerden bulucam ben şimdi etiform u be kuzum :)))) 

02/01/2012 13:21:00

akşam markete git mademse, al 5li paketlerden doldur çekmeceye :)) 

yada düşünce gücüylee mide bılantılarımızıı yok edelimmm :))) Secret Felsefesi uygulayalımm :D
Bu arada ben buna da sardım fena.. Bilmiyorum ilgileneniniz inananınız varmıdır ama hakkaten oluyo yaw :D 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...