YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

02/03/2012 08:35:00

Günaydın güzellikler:)) Hayırlı cumalar, hayırlı kandiller herkese. Hepiniz iyisinizdir umarım. Aysel valla bir hal olduk meraktan şükür kavuşturana:) Aysel küçük valiz de iş görür kızların dediği gibi. ne bileyim böyle karnın burnunda pek fazla çıkma çarşıya falan bence kış günü. Kız yolda falan doğurursun sonra:)))

02/03/2012 08:36:00

Günaydın :)
Ayselcim bak güneş açmış bugün alıver bir çanta canım, ya da valiz de olur tabi :))
Fotomodel Ayşegül hanımcım karlar erimişmi Manisada, çekim yapacakmısınız bugün :))
Neşecim senin günün de sorunsuz olsun inşallah...
Ben bütün geceyi ağrıyla geçirdim, bugün iş çıkışı gidiyorum doktora, kurtarsın beni bu ağrıdan :(

02/03/2012 08:40:00

geçmiş olsun Özlemcim yaaa...:( diş olayı kötü valla. aslında ben de gitsem olur ama sallıyoruz hep. benim de diş etlerim kötü. neyse şu şeker olayını halledeyim de. ya birşey soracağım. benim bugün tetenoz aşısı olma günüm 2. aşı olacak. ama ne bileyim eczaneden aşıyı alsam da iş yerindeki hemşireye vurdursam 2-3 gün gecikmiş olması sorun olmaz değil mi? evimle işim arası uzak ve ulaşım zor. sağlık ocağı da benim eve yakın. yani bugün çıkıp gitmek zor geliyor yağmur da var. olur değil mi?

02/03/2012 08:40:00

Hoşgeldiniz efenim günaydınlaaaar :))

Aahh ah Özlemcimm erimiş valla.. yattı bizim plan :) Buza çevirmiş her yer.. Olsun be ya napalım kocacığımın çektikleriyle idare ediciğiz şimdilik :)) 

Ufff, şimdi nasıl dişin peki? aman kurtarsın bari de rahat et sende :( 

02/03/2012 08:46:00

günaydın Dilekçim, aman ihmal etme diş olayını, ben kadın doğumcu bile söylediği halde gitmedim erteledim, ama şimdi daha kötü oldu, hamilelikte zaten diş problemleri kötüleşiyor...aşıyı hemşireye yaptırabilirsin tabi ama aldığın gün yaptır, soğuk zincir olayı falan varya aşıyı alıp bekletme yani...
sizin dünkü kar fotoları da yeter bence Ayşegül, hepsi çok güzel :)

02/03/2012 08:49:00

Selammmmm tekrar... Valla Dilek benimde pazartesi aşı olmam lazım ama salıya ertelesemmi acaba diyorum :D ben bugün iş yeri hekimine sorucam bakalım ne dicek.. Ama ben aşı oalcağım gün gelmiycem işe. Dediğingibi işe gelip gitmesi dert. Zaten ilk vurulduğumda çok ağrı yaptı koluma.. Bu seferde aşımı olur evime giderim.. diye düşünüyorum tabee :D:D:D

Valla diş demeyin benim bi yirmilik ara ara sızlar kendini hatırlatır durumda son zamanlarda :))) birinden kurtuldum daha önce ama diğer 3 yirmilik hala benimle :D:D:D

Umarım önemli bi sorun çıkarmazlar... Korkmam aslında dişçiden ama ne bilim doktora gitmeyi sevmiyorum ondan herhalde :)) bebişle buluşmalar olmasa su aralar bile gitmek çok zor geliyo bazen :D:D:D

02/03/2012 08:50:00

Dilekcim, tetanoz aşılarını bulmak sıkıntı diye biliyorum :/ sağlık ocaklarında da sadece hamileler için getirtiyorlarmış. Bizim burdaki öyle demişti eğer beni kandırmadıysa.. :))) 

Bir de sağlık ocaklarında kayıt ediyorlar..

02/03/2012 08:51:00

oh tabiiiii.... face ler eklendi, albümler karıştırılıyor :((((  resimlere bakılıyor... benim gibi face kullanmayan gariplerde avucunu yalıyor :((((

kara bahtım kör talihim...

02/03/2012 08:55:00

Neşeee bir face aç bence olmayyiii böylee :))

Ayy benim aşılarım hiç acımamıştıı :) Aşım ağrırsa minoset iç demişti ebeciğim :D 

Dişimde de çoook şükür hiç bişi olmadı.. 

Bazen tırsıyorum bu durumdan :/ herşey yolunda gidiyo, birden bi kötü bişey mi olcak diye.. Ama yok yok öle düşünmeyeyim.. Secret Felsefesi aman diyim :)))

Özlemmcimm, çok tişkürler ederimmm :) :*

02/03/2012 08:59:00

Merhaba kizlar hepinize hayırlı cumalar ve iyi kandiller. Tüm dualarımız kabul olsun inşallah.

Ben o asiyi ilk doğumumda olmadım. Şimdiye kadar da bisey demedi drum

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...