YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

02/03/2012 09:05:00

ya olmak şart değilmiş zaten de olma demedi doktorum ben de başladım. sağlık ocağından bana dışarda da olabilirsin al eczaneden vurul dediler ayrıca aşı kartına da işlet ama dediler. bakalım eğer dediğin gibi aşıyı bulamazsam sağlık ocağına giderim Ayşegül.

Neşecim benim de ilk aşıdan sonra tansiyonum yükseldi ama ona bağlı mı oldu bilmiyorum sonradan neyseki normal seviyelere döndü.

02/03/2012 09:10:00

e iyi o zaman ;) Bulursun inşallah, git-gel yapmak zorunda kalmazsın.. 

Benim dr. umda ikisini vurulman yeterli dedi, birde bebiş 3-4 günlükken yine vurulmam gerekiyormuş sanırım, onu vurulma dedi. 

birde gideyim diye nerdeyse her gün aradılar sağlık ocağından :D 

02/03/2012 09:16:00

ya evet biraz da o yüzden gittim işte Ayşegülüm yoksa yaptırmak aklıma bile gelmedi. sonra doktorumu aradım böyle böyle diye o da olur vurulabilirsin bir sakınca yok deyince vuruldum. neyse bakalım 2. yi de olayım da sonrasını düşünürüz artık.

02/03/2012 09:21:00

ÖZlemcim merhaba... Sanada iyi kandiller ;)

Sağlık ocaklarının gebe hedefi varmış.. bakanlığın verdiği.. Takip ettikleri gebeler için ekstra para alıyorlarmış diye duydum.. Yani bi ilgi bu takip birazda duygusal gibi..
Doktor aşı meselesini bana bıraktı.. Önerilen ama mecbur olmayan birşey dedi. Bende olimm hadi dedim..
ilkini oldum şimdi ikincisini olucam işte. Ayci nin dediği gibi diğerleri doğum sonrasına kalıyor. Yaptırırmıyım bilemiyorum suan da bakarız.
Ay ben ateşlenenlerde duydum ama Allahtan benim sadece kolumda ağrı yaptı. Hatta ertesi gün daha fazla ağrı oldu. Bu sefer hafta başına denk geldi aşı.. ertesi gün ağrım yine aynı şekilde çok olursa sevgili parol cum imdadıma yetişir artık. İlk gün gelmem ama ikinci gün işe gelirim.. Saolsunlar hamilelik olduğu için hiç sorun yaşatmıyorlar, izindi , doktor du falan ama gözünüde çıkarmamak lazım

02/03/2012 09:24:00

Beni kimse aramadı sağlık ocağından falan, drum diyemiki :P ben de aşı olmayanlardanım, dua edin de yolda arabada falan doğurmayayım :))
Neşeeee nedir bu face düşmanlığı, aç bir iki resim koy sonra silersin :)

02/03/2012 09:34:00

:)))))))))))  yok düşman değilim beee..

ne bilim hiç çekici gelmedi bana başından berii.. hiç açmadım. eşim açtı kendine geçen sene oda aklına gelirse ayda yılda bir giriyo işte.. bende hiç merak uyandırmadı ama.. kullansam belki bağımlısı olurum ama ne bilim :)))))))  ben twitter a ihanet etmem :))))))))))))

Ayy ben bu şehirden de ,bu işyerindeki insanlardan daaaaaaaaaaaaaaaaaaa
nefret ediyorum yaa :((((((((

02/03/2012 09:38:00

O zaman bu şarkı sana gelsin Neşe :))
http://www.youtube.com/watch?v=qpXB08MAp5Q

02/03/2012 09:42:00

aslında çok zaman kaybı oluyor face, bazen boş boş saatlerce bilgisayar karşısında kalmak bana da çok anlamsız geliyor ama açtık bir kere kaldı öyle... o yüzden twitter'a hiç bulaşmıyorum ben, bir de onunla vakit kaybedemem, zaten birçok şeye zaman ayıramazken bir bağımlılık daha, cıkk :))

02/03/2012 09:46:00

Adasim seni bulamadım face te

Dilek seni de :(

Özlem İşcan Öci benim.

02/03/2012 09:48:00

Ben de şimdi aynı şeyi diycektim, ekledim seni adaş... dilek hala kendini gizli tutuyor :))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...