YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

02/03/2012 09:50:00

ya dün akşam bakamadım ama bu akşam bakıp hepicinizi ekleyeceğim söz:)) ben ekleyeceğim sizi kendimi gizlediğim için bulamıyorsunuz şekerler.

02/03/2012 09:51:00

Vayy gizemli kadın :))

02/03/2012 09:51:00

Diiileeeeeeekkk pabucu yarım çık dışarıya oynayalııımmm :)))

02/03/2012 09:54:00

:))))))))) ulaşılmazım hahahaha:)))))))) ya ne bileyim eşim bıktı bana gelen abuk mesajlardan arkadaşlık tekliflerinden ben de gizledim. sıkıldım onlarla uğraşmaktan. öyleleri de seviyeyi düşürüyorlar maalesef.

ya bu arada oğluşum pek ses çıkarmıyor pek uslulaştı hayırdır inşallah. valla hareket edip beni rahatsız etmesine razıyım valla razıyım.

02/03/2012 09:54:00

Ben dün akşamdan beri bişeycik yiyemedim, inşallah çorba vardır yemekte, gidip bi bakayım...herkeslere de afiyet olsun :)

02/03/2012 09:57:00

Afiyet olsun canım

Dilek benim ki de pek sessiz. Cukulata yiyordum bende :((

02/03/2012 09:57:00

Heyyy Merhaba:)))

Güzel haberlerim var ama önce Özlemciğim geçmiş olsun. Şu diş meselesi beni de korkutuyor biraz hamilelikte umarımazalmıştır ağrın... Dilekcim sanada geçmiş olsun bence bu şeker mevzuunu dietle kolayca halledeceksin.

Face olayına geçilmesi hoş olmuş:))) Beni de eklerseniz ne hoş olur. Yonca İnal Eğilmezbaş diye bulursunuz şıp diye:)))

Güzel haberler kısmı: Dün dr a gidildi. Şükür herşey yolunda. Arkadaşlar eminim sizde yaşadınız böyle şeyler ama bana şu an çok acaip geliyor tabii... Bizim velet bildiğin parmağını emiyordu sonra parmağını çıkarttı gülümsedi filan... Ne biliym en fazla kolunu bacağını oynatır döner benim bildiğim... Çıldırtıcıydı:)))) İnsan nasıl mutlu oluyor. Kucağımıza verdikleri an nasıl acaba, insan aklını kaybedebilir:)))))

Kan testlerim normal, bebek iyi, demir hapına başlıyorum. Kilo artışım da sorun yok. Yolunda herşey şükür. Bi uyumuşum ki gün gece.......

02/03/2012 10:00:00

Merak etmiştim seni yonca tellerimizi de mı versek birbirimize. Cok sevindim bebise. Bende esneyince cok tuhaf hissetmiştim. Doktor uyandırinca esneye esneye uyanması cok hoşuma gitmişti.

02/03/2012 10:01:00

ah ahh.. işyeri bilgisayarlarında youtube ne geze :D:D:D ama telefondan dinledim valla
1-2-3-4-5   hehehehhehe :)))) göbek bile attım yerimdeeeç

teşekkür ederim doktorcuğum

:))))))))))))))))))) bayıldımmmmmmmmmmmmmmmm :))))))))))))))))))kakafonik soundunumuuuuuu :)))))))))))))
oh ohhhh bugünkü eğlencem belli oldu :)))))))) Ayşegüüllll sanada tavsiye ederim dinlemediysennnnn :))))))))))))

02/03/2012 10:06:00

Özlemcim teşekkür ederim. Faceden ekleyelim birbirimizi ordanda konuşuruz. Elbette telefonlarımızı da verebiliriz. Zaten bir süredir düşünüyorum. Aramızdan biri doğuma gitiğinde nasıl haberimiz olacak. O telaşta kimin aklına gelirki hiç değilse bi telefon ya da msj zinciri oluştursak doğumlardan haberdar etsek birbirimizi diye....

Bu arada faceimi açayımda eklemeleri yapalım:)))) 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...