YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

02/03/2012 10:09:00

ayy Yoncaa çok sevindimmmm :))) ne güzel haberler bunlar...Gözünüz aydın 
 Daha da güzel hallerini görücez inşallah... o doğum sonrası kucağa alma anını bende düşünemiyorum açıkçası... benimkininde var oyle bi parmak emme gibi bir profilden resmi :)

Doktorcum sana da afiyet olsun bende gidicem birazdan yemeğe... ama su midem yemek yemeden soğuut beni iyice valla :( ... biticek inşallah ...

02/03/2012 10:13:00

Bu gün çok kalamıyabilirim onun için bi kaç şey daha anlatiymmm kaçiym. 17 gün sonra bir kız arkadaşım doğuma girecek. Onunda çok trajik bir hikayesi var. Hiç burdan anlatmiyim şimdi. Ama şükür şimdi herşey yolunda... Dün akşam ziyeretine gittik. Çok güzel bir bebek odası yapmışlar. Modakodan almışlar takımı. Kız bekliyorlar. Beyaz sedefli bir takım. Çok şık çok sade, bir de yatak odasına park yatak almışlar. Sonracığıma hayırlı olsuna gelecekler için evde keçeden küçük hediyeler yapmış. Ah keşke fotoğraflarını çekseymişim. Üzerine hoşgeldin yazan etiketler var. Küçük rengaraenk keçe horozlar:))) Bende yapmak istiyorummm; hiç alakam yoktur böyle şeylerle havaya girdim birden. Asla beceremem tabiii ablaya başvurulacak:))) Yani bu hazırlıklar kısmını görmek arkadaşımın heyecanını yaşamak da çok güzeldi:))) Bunu da paylaşiyim dedim... 

02/03/2012 10:13:00

Merhaba güzeller, Özlemcim çok geçmiş olsun. Hamilelikte ağrı çekmek gerçekten çok zor. Benim de şimdiye kadar diş ağrım olmadı ama migren ağrılarım ilk zamanlarda beni mahvetmişti.

Yoncacım çok güzel haberler bunlar, senin ve bebişin adına çok sevindim.

Bizim de yarın kontrolümüz var. Umarım bende size güzel haberler veririm.

Hepinize çoookkk güzel birgün dilerim.

02/03/2012 10:21:00

Banucuğum teşekkür ederim. Senin de kontrolün güzel geçecek inşalalh, sonra bütün gün bulutların üstünde dolaşıcaksın:))))

02/03/2012 10:22:00

Anneler toplanmış yine :))

Özlem geçmiş olsun diş ağrısı kötü yaa insanın sinirlerini bozuyordur...

Tetanoz aşısını bende yaptırdım. İlk aşıda sadece ağrım olmuştu birkaç gün. İkincisinde kolumda bir kızarıklık oldu ağrıyla birlikte...

Yonca herşeyin yolunda olmasına sevindim. Arkadaşının yaşadığı heyecanları inşallah sende zamanı gelince fazlasıyla yaşayacaksın

Banu güzel haberlerini bekliyoruz. Benimde yarın kontrol günüm :))

Bu arada hepinize hayırlı kandiller. Bütün dualarınız kabul olsunn...

02/03/2012 10:28:00

İnşallah kızlar, çok teşekkür ederim. Zeynepcim senin de güzel haberlerini bekliyoruz tabiki :)

Bende hepinizin kandilini kutluyorum, bütün dileklerinizin bu mübarek günde kabul olmasını diliyorum.

02/03/2012 10:38:00

Zeynepcim teşekkür ederim, yanın senin ve bebeklerin için de herşey yolunda gitsin. Dualarım sizinle... :)))

Ben biraz daha burdayım dışarı çıkacaktık ama akşamüstüne doğru çıkacağız... Biraz daha kalabilirim. Özlemcim faceden kabul ettim. :))

02/03/2012 10:40:00

Yoncacııııımmmm oyyyyy.... maşallah bebeğine de sana da:))) ikiniz de hep sağlıklı olun inşallah.

merhaba Zeynebim, merhaba Banucum. Banu inşallah senin de kontrollerin güzel geçer.

02/03/2012 11:03:00

Dilek teşekkür ederim. Çok tatlıydı çok acaip bi duygu... En korktuğum şey ne biliyormusunuz? Ben bu yaşta gebelik hali yaşayınca bana bi görgüsüzlük bi şımarıklık gelir diye korktum- korkuyorum da hep. Ç ocuk doğunca da öyle; ablama anneme yakın arkadaşlarıma hep tembihliyorum. Öyle kendini dünyanın en şahane annesi, çocuğunu dünyanın en güzel en zeki en en en en zanneden ve sürekli çocuğunu öven anlatan durumları normal dışı yaşayan bir ebeveyn olursam neolur uyarın beni diye. Hamileliğimde de öyle mümkün olduğunca ses etmemeye çalışıyorum bir sıkıntım olursa... Bunu bir tek ben yaşamıyorum binlerce hamile var şu an da Yoncacım sızlanma tadını çıkart diyorum. Öyle işteeee:))) Yani koyversem kendimi saatlerce anlatabilirim aslında o tek gülücüğü...

Neyse ayşegülcüm seni de ekledim, Dilek seni bulamadım. Drcuğum senin adresini bilmiyorum:((( Geçmişe baktım ama gözümden mi kaçtı acaba? Neşecim sen faceci değilmişsin:((( Bu da böyle.......... 

02/03/2012 11:24:00

evet valla kullanmadım hiç face... Artık burdan idare edicez.. Siz face te takılın :(( beni burda bi başıma bırakırsanız gösteririm size gününüzü :D:D

Ay senin adına çok mutlu oldum... O anlattığın tipte bi anne olmaktan bende korkarım hep.. Kimi zaman gördüğüm örnekleri yadırgamaya bile korkarım hor görme başına gelir neşe derim..
Ama sana bişi söyliyeyimmi bunun yaşla hiç ilgisi yok anacım... genc yasta anne olup anlattığın gibi olan o kadar çok insan var ki... Herşeyi kararında yaşamayı severim öylede olmaya çalışırım inşallah bunu anneliktede başarabilirim :D:D

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...