YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

02/03/2012 11:26:00

ne güzel anlatmışsın Yonca:) eminim o tek gülücük bile dünyalara bedel artık doğduğunda bilemiyorum artık:) aslında doğru söylüyorsun bazen ben de gereksiz yere hayıflandığımı, en ufak sorunu herkese söyleyip aman kötü birşey mi var diye feryat ettiğimi biliyorum ve kızıyorum da kendime. ama işte biraz riskli durumumuz var ya en ufak bir ağrı bile endişelenmeme yetiyor elimde olmadan. acaba sağ tarafım neden öyle ağrıdı? acaba neden bugün hareket azdı? falan filan işte:) aslında hemen hemen hepimiz ufak tefek ağrı sızı yaşıoyoruz illa kötü birşey olacak değil ya. neyse fazla kafa şişirmeyim. önemli olan dediğim gibi sağlıklı olarak kucağımıza almayı nasip etsin Allah.

telefon numaralarımızı paylaşabiliriz evet ben de katılıyorum. birbirimize mesaj olarak atalım bence.

02/03/2012 11:32:00

İşte farkında olmak bile bir adım sayılır diye düşünüyorum ben. Aman iyi ki farkındayız Neşecim.
Bu grupda yazılanlar çizilenler başka , böyle şeyler konuşamayız ki face den hayatım. Ritüel artık burası. Her sabah girilecek, bakılacak. Ay ben bi kızlara bakiym diyorum kahvaltıdan hemen sonra eşimde gülüyor. Yani ihmal sözkonusu bile olamaz şekerim.

02/03/2012 11:40:00

Şöyle bir adet var galiba; Bir liste hazırlıyor anne baba, doğumdan hemen sonra eşe dosta arkadaşa msj gönderiyorlar hemen ,işte şu hastane doğum iyi geçti bebekde annede iyi diye... Ben yapıcam böyle bir tel listesi birbirimizi de ekleriz hoş olur. Aynı şehirdekiler birbirlerini zityaret bile edebilir neden olmasın:)))

02/03/2012 11:41:00

Doğru söylüyosun... Benimde bilgisayarın başına oturur oturmaz daha önce bi gazeteleri gezerdim ama şimdi ilk işim mailler ve burası :D:D  uzun zamandır internet ortamında böyle diyaloglar kurmamıştım.. Bizim ufaklıklar sağolsunlar :)) onların sayelerinde buralardayız ...

02/03/2012 11:47:00

Bende öyle Neşe, bi de ben hep söylüyorum, doğru düzgün kadınlar bi araya geldi tuhaf şekilde... Başka forumları okuyordum ben ara ara içinm sıkılıyodu, ıncık mıncık apır sapır sohbetler... Ben hiç gelemem sinirlenirim bi de üstüne böyle avam alaturka kadın muhabbetlerinden ...:))) Vallahi vardır bi hikmeti sağlam kadınlar topluluğu oldu:)))

02/03/2012 11:48:00

Evvet artık yeni trend burası, bilgisayar açılır açılmaz önce nurtiye girilip grup ziyaret edilecek, sonra artık ayrılınabilirse diğer işler falan...ben de paylaşıyorum bazen eşimle, o da bişey oldumu yazdınmı nurtikyaya diyo :))
Yoncacım çok güzel duygular bunlar, emin ol yalnız değilsin, bir gülücük o kadar değerliki, dünyalara değişilmez, inşallah sonuna kadar sorunsuz geçer kontrollerimiz...
Banu sen de yarın güzel haberler verirsin bize artık, hep söylüyorum haftasonu da ihmal etmeyin şurayı diye, ben dikizdeyim yani bilesiniz :)

02/03/2012 11:49:00

Yonca seni ekledim bu arada bilesin ;)

02/03/2012 11:53:00

ohooo daha dur.. Sen günü bitirdin hafta sonuna geçtin doktorcum.. Ya bu arada iki Özlem var diye sana doktorcum diyorum ama sorun yoktur inşallah.. Sormak içinde biraz geciktim ama :)) bu arada hediye şarkın için yorumumu görmüşsündür herhalde.. tekrar teşekkür ederim...

Ben başka forum falan hiç girmedim.. o yüzden bilmiyorum dönen mevzuları... Sadece arada bir aklıma gelen bi konuyu ararken netten denk gelirdim o itp forum sayfalarına..
Burası benim ilk gözağrım gibi oldu :D bakma çalışıyorum bütün gün internet başındayım ama internet özürlüyümdür ben biraz.. Fazla gezemem , çabuk sıkılırım falan diye .D:D: burası fena sardı.. Ee tabi sohbete iştirak eden insanlar önemli dediğin gibi.. Bu sitede bile başka gruba baktığım falan yok yaniii ... Teksiniz :))) Özelsiniz :))))

02/03/2012 12:00:00

Aynı fikirdeyim. İyi ki varsınız. Hepinizi cok seviyorum.

02/03/2012 12:01:00

evet ya ben de çok memnunum. başka şehirlerde de olsak elektriği iyi yakaladık. ayrıca bence farklı yerlerde olmak ayrı bir avantaj bence. bence bizler biraraya bile gelebiliriz neden olmasın:))))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...