YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

02/03/2012 11:04:00

Sen yine de mesafeni koru (Neşeden alıntı :)), yatakları ayır mesela ;))

02/03/2012 11:06:00

:))))))) aman ya zaten o bir uçta ben bir uçta daha ne olsun:)))))) hayatta ayırmaz ki:)

mesafe koyduk canım aramıza ister istemez:))))

02/03/2012 11:08:00

Böyle güzel mesafeler (bebiş göbeği gibi) olsun canım aranızda, Allah ayırmasın...

02/03/2012 11:09:00

:)))))))))))

02/03/2012 11:17:00

amannnnnnnnnn ne alemsiniz... Allah ayırmasın hiç birinizi... Allah mutluluğunuzu daim etsin. İsteyen herkesede gönlüne göre versin inşallah.. Benim dediğim mesafe öyle mesafe değil bi kere :))))))))  yemeğini ilacını verirken adamın dibine girme.. Hapşırsa, aksırsa sana ulaşmaması lazım :)) 

mide yanmasına psikolojik olarak hazırlamam lazım şimdi kendimi... Birazdan başlar.. yardımcı olun lütfen  :)))))))))))))))

02/03/2012 11:20:00

Rennie at ağzına 1 adet

02/03/2012 11:22:00

Hanımlar,

Herkes kendine dikkat etsin, Gerçi Dilekcim geçen ay benim eşimde çok hastalanmıştı. Bizde hiç ayrı yatamayız ama bana geçmesin diye adamcağız hep salonda kanepede yattı ama 3 gün sonra bana da geçmişti. Epey ağır geçirdim bende o da yazmıştım buraya yani aynı evde geçmemesi neredeyse imkansız. En güzeli tavuk çorbadır, meyvedir sebzedir ıhlamurdur doğal yollarla önlem almak. Allah hepimizi hastalıklardan korusun.

Hapşırık olayı ilk defa başıma geldiği için hafiften tırstım tabii noluyor diye çünkü hadtalandığımda da öksürdüm hapşırdım ama böyle bi ağrı olmamıştı. Benim göbekte bi heybetlenmeye başladı o yüzden oldu bence de dikişlerde var tabii, ne olursa olsun bi kesik yani, o yüzden teknik olarak dr u ariycak kadar endişelenmedim. Ama tavsiyene uyup öksürür tıksırırken dikkat edeceğim. Ne güzel dr arkadaşımzı var hem de o da hamile ne büyük lüx diy mi kızlar.
Evetttt ben sıkı sıkı giyinip beyimle acık sokaklarda serserilik yapacağım. Kadıköy civarlarında gezmece dolaşmaca....:)))  Bide waikikiye uğrayıp bi eşofman bakiym kendime artık eski pantolonları valize kaldırma zamanı gelmiş... Pantolon almak için erken ama eşofman idare edersanki.... Herkese iyi haftasonları diliyorum. İnternete giren olursa haftasonu da bi haber edin arada...
Hepinizi seviyorummm, pek çokkk öpüyorummmmm:)))))

02/03/2012 11:27:00

iyi gezmeler Yonca kendine dikkat et.

02/03/2012 11:28:00

EE hadi sana iyi alışverişler bakalım..

Özlemcim rennıe kutusu çantadan çıktı bile :)) suan elimin altında :) ama o ilk yanmayı hissedene kadar bekliimm diyorum.. Ben doğurana kadar çekicem bu mideden belli oldu artık iyice...

02/03/2012 11:30:00

Bekleme neşem başlamadan ye

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...