YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

02/03/2012 15:50:00

kızlar ben izininzle kapatıyorum. malum çıkma vakti geldi anca hazırlanırım. hepinize iyi akşamlar. kendinize çok iyi bakın. hepinizi öpüyorum.

02/03/2012 15:53:00

teşekkür ederim kızlar hoşbulduk.
 erkeğin boğası kadının kovası budur arkadaşlar.ama kızımı boğa yaptım oğlumda boğa olacak kısmetse ondan sıkıntım yok severim eşimde boğa ve inanılmaz derecede evine ailesine düşkün, gözü
müze bakar bişey istesekde yapsa diye, allah başımızdan eksik etmesin.tanıdıgım tüm boğa erkekleri öyle.ailede başka burc olmadığından diğerlerini bilemeyecegim, kızımın ikizler olma ihtimali vardı erken gelince boğa oldu şans işte.

ben koç&boğa ortaya karışık kocişim başak... bende inat vardır ama nadiren tutar... benimki burçtan ziyade arnavut damarından gibi geliyo bazen :D o ayrı :)))))))))))))  bebişte inatçı olursa napalım artık katlaniciiizzz

Eylemmmmmm :) Hoşgeldin. Özlettin baya kendini. Kızın da sende çok şirinsiniz. Resimde Taksim'desiniz sanırım. Ben orada çalışıyorum. AFM Fitaş Sinemalarının en üst katında yolun bir daha düşerse beklerim. 

Kızlar inanılmaz yoğun bir gündü, sırtım feci ağrıyor. Hepinizi öpüyorum, güzel ve sağlıklı bir haftasonu diliyorum hepinize.

02/03/2012 16:04:00

Hanımlar hepinize iyi akşamlar, iyi hafta sonlarıııı.. Hafta sonu fırsat bulanlarla görüşürüz

Kendinize iyi bakın..ee tabi bebişlerinizede .. Banucum sana şimdiden iyi kontroller. bebişinle kavuş, hasret gider bakalım..

Öpüldünüz hepiniz.

02/03/2012 17:21:00

iyi akşamlaaaaaar, iyi tatilleeeeeer.. Çooook güzel bir haftasonu olması dileğiyleee...

Kendinize ve minnoşlara iyi bakın :)

Kocaman öpücükler :)

02/03/2012 19:49:00

birtek Banuyu ekleyebildim o da henüz kabul etmedi açık değil sanırım Ayşegül senin sayfanda arkadaş ekle butonu çıkmıyor. güzel Özlemler ikinizi de bulamadım face isimlerinizi mi sildiniz?

02/03/2012 20:15:00

e eklediler ama nasıl çıkmadı ki :((((

Mesaj gönder olmazsa ben davetiye göndereyim ;) Ama hayret, kapalı değil benim arkadaş ekleme buttonum :(

02/03/2012 23:32:00

Gecenin birbuçuğundan herkese merhabaaa :))
Eylemcim yaa özlettin kendini, merak ediyordum ben de seni, bugün yarın msj atacaktım artık, şuan herşeyin yolunda olmasına sevindim, daha sık uğra artık, senin ve Asudenin gülüşü enerji veriyor buraya :) Ayrıca Fatma, Hülya ve Necla da hiç uğramıyor :(
Haaa unutmadan EYLEM ben face'de seni de bulup ekledimdi, bu da kimmiş deme, benim o ;)
Ayşegülüm geçmiş olsun canım, bir daha olmasın inşallah...
Biraz da kendimden haber vereyim, artık bir dişim eksik :( çekildi ama çekildikten sonra 3-4 saat öyle acı çektimki anlatamam, ağrıya dayanıklıyımdır aslında ama öleceğimi zannettim, 3 kat battaniyeyle ancak ısınabildim, kaskatı kesilmişim vallahi! şimdi rahatladım ağrım daha yeni yeni düzeldi, kendimi biraz iyi hissedince bilgisayarın başına geçtim :))
Aranızda ufaktan da olsa diş problemi olan varsa lütfen çok geç olmadan çaresine bakın, Hepinize iyi haftasonları, hayırlı kandiller, mutlu günler geceler, öpüldünüz şekerler... :))

02/04/2012 05:50:00

aslında hergun bakmaya calışıyorum ama yorum yazma özürlüyüm:) tacına bayıldım ayçiii...:) manısada olup ozgur beyle dogum yapmak ısterdım...cok sanslısın

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...