YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

02/05/2012 10:25:00

iyi pazarlar kızlar.kızımı ve eşimi parka yolladım hemen pc yi açtım.ayçi geçmiş olsun canım, özlem rüzgar:
  aslında burçlarla alakalı olmamakla birlikte  kızım çok akıllı sakin uslu bir çocuk.evvela anne babadan başlıyor bence.oğlum için herkes çok çektirecek diyor.şööööyle açılıp ağızlarının üstüne patlatasım geliyor en son görümcemi payladım, dedimki:
 ''bu kızında başında ben olmasam arsız bişey olurdu , allahın izni ile oğlanada bakarım '' dedim.eşimin tarafında çocuklar hep yaramaz.hele bir kuzen var evlere şenlik, çığlık atmaktan ibaret bir çocuk! ama anne baba çok ilgisiz.uzun lafın kısası canım: evde kimin patron olduğunu erkenden göstermezssen, bir gün bakarsın çok geç olmuş...tabii bu benim gördüğüm yaşadığım tecrübelerle sabit bir düşünce, burada yaramaz bebişi olanlar alınmasın necla mesela hep yakınır kızından, ama tanımadığım için yorum yapamam.
  yahu bu kan ilacını çay kahve ve sütten iki saat sonra almak gerekiyormus dün eczacı söyledi, çok kızdım 2 aydır bosuna içtim sanki o iğrenç seyleri bide günde 3 defa, kabussss...kahvesiz günüm yokki 2 tane içiyorum e kahvaltıda çay içerim, bir bardak sütüm var kocaman, hangi arada içeyim anlamadımki naayyseee...
  dün mobilya fuarına gittik.çok yoruldum.çok güzel şeyler vardı fakat çok kalabalıktı.heryeri gezdik.miss tati and friends diye bir avusturya markası gördüm.bir gün önce internetten incelemiştim çok ama çok cici şeyleri vardı, oda yapmayı düşünmediğim halde paşama almaya karar verdim neredeyse ama türkiyede magazası yok distrübütör arıyorlar imiş o yüzden stand kurmuşlar fakat nooolur bi  acın bakın hariika şeyleri var..
   sonracııma heçbişi almadan geri geldik.fiyatlar düşük falan değil çok daha fazlaydı sanki fuar masrafını çıkarmaya çalışıyorlarmış gibi geldi.
  ilk bebekler şanslı oluyor genelde odayı kapıyorlar ama 2.ler kaderine razı olmak zorunda.2. bebişine  oda yada yatak hazırlığı yapan varmı, neler düşünüyorsunuz..
  parkyatakmı alsak yoksa adamakıllı bir beşik mi yapsak çocuğa, hani iyicede baştan savma olmasa, nisana bişey kalmadı ama bizde tık yok.
   KESTANE KEBAP, ACELE CEVAP

02/05/2012 16:16:00

Selamlar herkese güzeller güzeli hamişlerr :)

Geçmiş olsun dilekleriniz için kocamannn teşekkürler.

Özlem' cim eşim kırılan taşlardan sadece 1-2 tane toz şeker tanesi gibi düştüğünü söyledi. Başka da yok :( Yarın kırdırma için 2. seans var :(

Odayı bugün de yapamadım ama yapıp bitirince hemmennn fotoğraflayıp paylaşıcam ;)

daphne09, adını unuttum yaa :'(((( çok özür dilerim.. Bugün hakkaten üzücü bir gün olmuş sizin için ama yine de herşeyin yolunda olmasına sevindim. Umarım o bayan da iyidir :(

02/05/2012 18:28:00

hayirli olsun iyi gunletde kullanin.

02/05/2012 21:58:00

herkese iyigeceler...necla hayırlı olsun güle güle kullansın asude hanım.bizde ufak ufak başladık necla ama ben önce salondan başladım ne alaka değilmi, bu ay salonu sonraki ay antreyi bitireceğim küçük tuvaletimi ardiye yapacağım bi tadilatta oraya yapılacak işim çooook, bebeğe şimdilik kıyafet battaniye falan alıyorm oda değilde bbir yatak alayım diyorum, sıra ona gelsinde herhalde son dakika karar vereceğiz.
   inatçı çocuk zor evet ama naçizane bir tavsiye  çocukların inadını kırmanın tek yolu dikkat dağıtmak, kızlar aynı yaştalar benim asude nezaman tuttursa aynı yöntemi kullanıyorum, pc den pepee açarım, telefondan çizgi film falan hiç şaşmaz tutturduğunu unutur.
  bugünde gece gece tutturmuş ''ojelerimi sil, yenisini sür fıs fıs sık'' diye.ssaat olmuş 11!
makarnayı ağzına tıktım, bunu ye, yat kalk süreyim dedim yok inadı inat, sildim hanımın ojelerini rahatladı...
    kızlar arkadaşımın doğum günü vardı dışarıda yaptı, gittik pastamızı yedik, içim kıyılmış, eşime dedimki'çek bakalım şu kokoreççinin önüne'''gce gece bi yarım hüplettim inşallah rahatsız etmezz.

02/06/2012 07:40:00

Günaydınlar herkeseee :) 

Necla hayırlı olsun mobilyalarınız :) güle güle kullansın asude prenses :))

Geçmiş olsun miden içinde bu arada :( 
Yaaa geceleri bende sucuk gibi oluyorum :')

02/06/2012 08:04:00

Günaydın hanımlar....

Necla yeni mobilyalarınız hayırlı olsun. Eylem seninde yeni eşyaların hayırlı olsun.. bebeğe olmasada yeniliklere başlanmış :)) Darısı başımıza...

Nasıl geçtiğini anlamadığım bir haftasonu daha bitti :(( Eskiden cumartesi günleride çalıştığım dönemlerde napıyomusum ben anlayamıyorum :S şimdi cumartesi-pazar çalışmıyorum ama hafta sonu yetmiyor..  Geçenlerde internetten bebiş sipariş verdiğim bi takım vardı. O geldi :))))) çok tatlıymış, iyiki almışım :)))) mother careden de 2 paket bodylerden almıştım geçen hafta :)) şimdilik yeter, alışverişin geri kalanı Bursaya artık ...

02/06/2012 08:18:00

Hadi hayırlısı.. Geçmiş olsun şimdiden.. Allah şifa versin. Sen içini rahat tut, Allahın izniyle herşey iyi çıkar inşallah...

02/06/2012 08:19:00

Günaydınlar Neşe'cimmm hoşgeldin, nasıl oldun ? Hayırlı olsun yeni cicişler ;) 

Necla, umarım güzel sonuçlar alırsın, güzel haberlerini bekliyoruz ;)

02/06/2012 08:33:00

Ayşegülcüm ben iyiyim çok şükür :)) midemi soruyosan o belli olmuyo bi iyi bi kötü devam ediyor :)) alıştım ben artık..

İnternetten aldığım bebişin kıyafetleri bunlar işte kızlar :))))) tatlılar dimiiiii :))))

02/06/2012 08:39:00

Allahımmmmm :D :D :D  ay çok şekerrrrrrrr, renge bittim vallahi... 

Allahım yaa oğluşa ne yakışır bunlaaaar :) 

yirim ki! :')

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...