YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

02/06/2012 07:19:00

tşk ederim ayşegül benim biraz başım ağırıyor lodos mu çarptı ne :))))olabilir mi sen nasılsın bebiş nasıl iyidir umarım 

02/06/2012 07:21:00

rüzgarda kaldıysan olabiler..

İyiyiz biz de çok şükür :) 

02/06/2012 07:22:00

iyiy maşallah aman öyle olsun...

02/06/2012 07:44:00

iyiyim Ayşegülcüm teşekkür ederim. şu şeker olayından sonra yememe içmeme daha bir dikkat eder oldum. mesela şu an çok acıktım ama yemeğe de az kaldı şükür:) genel anlamda çok iyiyim. herkes iyidir inşallah.

valla daha bana gelen birşey yok bebeğimin her ihtiyacını sanırım çoğunlukla biz karşılayacağız. aslında biz burada gurbetteyiz ya ondan yani. aman herkes iyi olsun sağ olsun da önemli değil valla.

02/06/2012 07:51:00

En önemlisi sağlık... sağlıkla ilgili en ufak bir pürüz oldumu herşey kalıyor, insanın tadı tuzu kaçıyor çünkü... 

Allah bizlere ve yakınlarımıza sağlık sıhhat versin :) Amiğğğğnnn..

*Ya bu arada ben bebişime daha havlu almayım yaw, önereceğiniz marka falan var mııııı ????

02/06/2012 08:03:00

Günaydın herkese, 

Bende güzel ve dolu dolu bir haftasonu geçirdim. Kızımı gördüm :) Herşeyi çok iyi ve olması gerektiği gibi, maşallah. Elini yalıyordu :))Eli yüzünde olduğu için yine güzel bir fotoğraf vermedi bize. Ama olsun sağlıklı olması en önemlisi.

Bebişlerine eşyalar alan herkese hayırlı olsun, Allah bebeklerinizin sağlıkla kullanmasını nasip etsin. Hepinize çok güzel bir hafta diliyorum. Eylemcim seni ve yazılarını özlemişiz. Fatma'dan hiç haber yok umarım iyidir.

Zeynepcim, sende kontrole gidecektin, umarım herşey yolundadır. Müsait olduğunda bize güzel haberlerini ver olur mu?

02/06/2012 08:12:00

ayşegül ben minidamla aldım ama ilk başta o kadar ciltleri hassas ki kıyamadım tülbent yapmıştım coton onla kuruladım üstünede havluyu atıyordum üşümesin die

02/06/2012 08:16:00

Bende bakınıyorum netten ne var ne yok diye ama marka olaraktan bi karar veremedim. tülbentte fena fikir değil :) 

Aziz Bebe nin havluları var mı kii, bide ona bakınayım :))

Banu' cumm hoşgeldiiin :) Çok sevindim herşeyin yolunda olmasınaaa, ah benimki de bi yüzünü göstermiyor adam akıllı yaa. hep el yüzünde.. Doktorumuz da çok feminen duruyo daha burda bile diyor :D görücez bakalım çıkınca ki halini :))

02/06/2012 08:25:00

aziz bebenin vardır muhakkak üçgen havlular ilk başta iyi oluyor hatta üçgen ve bornoz beraber satılan setler var onlarada bakabilirisin.ovmak içinde ben gene tülbent kullandım geç doğduğu için kabukları vardı üstünde.sünger filan işime yaramadı onları tenine değdirmek istemedim.boyalı filan onlar suda boya veriyolar organik bişey olursa onu bilmem.tülbent dediğimde mermer şahin die satılıyor 

02/06/2012 08:32:00

:)) Yerim ben onları, feminen kızlarımız bizim :)))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...