YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

02/06/2012 10:41:00

Merhaba herkese.......:)))

İyi bir hafta olsun su gibi akıp geçsin inşallah...

Ben de iyi bir haftasonu geçirdim. Her gün mutlaka 1 saat yürümeye çalışıyorum. Kar sekteye uğratmıştı. Ama hafta sonu öyle güzel bir hava vardı ki kendimizi sokaklara vurduk, iyi geldi... yazılanlara şöyle bi baktım bazı şeyleri kaçırmış olabilirim ama ufak tefek şeylerin dışında herkes iyi sanırım. O kadarına da dayanabiliriz süperkadınlar olarak:))) 

Bakkkk iki günde özlemişim...:))) 

02/06/2012 10:48:00

tekrar merhabaaaa:)) karnımızı doyurduk gözüm açıldı valla:)) ya kızlar bir an şeker olayını unutup kakaolu süt aldım nesquik. zararı olur mu acaba? valla hep uzak duruyorum durmaya çalışıyorum ama sanırım abartmadığım sürece zararı olmaz değil mi?

02/06/2012 10:52:00

Yonca hoşgeldinnn, keyifler yerinde  :*  :)

Emine, mermer şahin' i geçenlerde duydum ama nasıl bişidir görmedim hiç :)) ismi de ilginç gelmişti :)

Necla, memnunsun demi Aziz Bebe' nin havlusundan? 

Dilek' cim, bişi olmaz herhalde yaa, bende sabahtan beri midem yanıyor, bile bile yine de börek yedim :') çatlıcam :D ama tadımlıktan bişey olmaz herhalde sanırısam galibaa :/

02/06/2012 11:01:00

ayşegül banada ilkten çok komik gelmişti ismi ama yenidoğan bebekler için çok güzel bir ürün normal bildiğimiz coton tülbent ama beyaz renkli ince hemen kuruyor ağız mendili olarakta kullanmıştım ben

02/06/2012 11:04:00

kenarlarına annem oya yaptı ama gerek yok bence ovarlok yapılarak kullanılabilir.terleyince sırtına o mendillerden koydum yumuşacık tahriş etmiyor.

02/06/2012 11:13:00

Annem biliyor onu :) Bende ufaklık için odasına dekoratif yastıklar yapıcam, ama elyafı doldurmak için kumaş arıyordum adam onu önermişti, ama kumaşı görme fırsatım olmadı :)

02/06/2012 11:30:00

Hımm ben yiğenlerimin bebekliklerinden hatırlıyorum mermer şahiyi ben mermer şahi diye hatırlıyorum şahin mi yoksa... Bilemedim:))) Eski usul bişiy bu anneler bilirle ama gerçekten çok kullanışlı eminenin anlattığı gibi...

Dilekcimbenim de iştah pek açıldı şu sıra gözüm dönüyor, sürekli açım:))) Kontrol etmeye çalışıyorum. Bence de bişiy olmaz ama bundan sonra dikkat et gün içinde mis gibi içmişsin artık, olmuş bitmiş düşünme...

Biz geçen gün bizim cadde de yürürken PİCABO diye bir mağazaya girdik eşimle... Daha erken olduğu için pek bişiy bakmıyoruz biliyorsunuz ama insan bi yandan da özeniyor. Kendimi tutup teğet geçiyordum mağazaların önünden...  Bu sefer hadi bi bakalım dedik girdik içeri...  Ben ilk etapta oda yapmayı düşünmeyen anne adaylarındanım. Bu yüzden park yataklara baktık. Kraftın park yatağını çok sevdik. Eşim bayıldı. A kamp çadırı gibi bizim çocukda bizim gibi kampçı olsun, alışsın bu malzemelere dedi. Çok güldüm. Allahım baba adayımız da bir heyecan bir heyecan, herşeyi karıştırıyor 1000 tane soru soruyor. Çok duygulanıyorum böyle anlarda hormonlar da tavanda tabii, gözler hep sulu sulu...:)))
Sonracığıma Graconun bebek arabasını pek beğendik.  Izıvır herşeye baktık. bu gün yarın da IKEA ya gideceğiz... Sizin için biraz fotoğraf da çekerim. Bişey almayı ya da henüz karar vermeyi düşünmüyoruz tabii şimdiden ama fikir sahibi olmuş oluyoruz. İnternetten bakmakla olmuyor, yakından bakmak dokunmak lazım. İkeadan da bir komidin bakacağım. Şimdilik park yatak ve komidinle idare ederim diye düşünüyorum... Ama her an baştan çıkabilirmişiz gibi geliyor bana...:)))
DAHA ÇOK ERKEN, DAHA ÇOK ERKENNNNNNN............................

02/06/2012 11:34:00

annem de bana yapacak tülbentten ağız örtüleri. ben banyo sonrası için de alalım dedim onu da halledecekmiş annem sağolsun.

02/06/2012 11:37:00

İ;şahide olabilir bu konuda emin değilim :))))

02/06/2012 11:38:00

oooo süper dilekkkk:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...