YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

02/06/2012 13:54:00

Dilekcim senin için rahatsa yaptırma elbet diğer testlerini de yaptırmışsın herşey yolunda, gönlünde rahatsa elbette yaptırmayacaksın arkadaşım. Cesaretle ilgisi yok, tamamiyle kişisel bir karar söylediğim gibi:)))
Dualar için sonsuz teşekkür, benim de dualarım hep sizlerle...

Derse kaçıyorum ben, geç kaldık, ikea bu gün yattı, direkt derse gidiyorum, yarına inşallah...

Pek çok öpüyorum hepinizi, yarın görüşürüz... Belki de akşam:)))

02/06/2012 14:05:00

tamam canım dediğim gibi herşey iyi olacak eminim. ben de öptüm iyi dersler:)

02/06/2012 14:08:00

Oh maşallah sohbetlere devammmm... Bugün pek katılamadım hanımlar size.. Edilen tüm dualara iştirak ediyorum bilesiniz :))) Bende yine Pazartesi yoğunluğu var malum. Bide yarın aşı sebebiyle işe gelmiycem. O yüzden bugün bitirebildiğim kadar işi bitireyim istiyorum ;)

Ama ara ara göz atıp, bişiler yazmaya da devam yani... herkesin iyi olmasına çok sevindim bu arada :D:D:D bu hafta bitsede bende bi gidip görsem şu haylazı yaa.... 1 ay olacak artık :(

02/06/2012 14:27:00

aaa şimdi aklıma geldi, bu benim son haftam galiba sanırsam :/ haftaya rapor alcam ya benn.. 

:D :D unutmuşum..

02/06/2012 14:28:00

allah yardımcın olsun yonca karar senin inş hayırlı olan kalbindedir.

02/06/2012 14:41:00

ben de haftasonu gideceğimö oğluşumu görmeye. Ayşegül senin de zaman daralıyor gittikçe beni de heyecan bastı bak şimdi:)))) ben daha aşı olmadım Neşe. cuma öğleden sonra izin alıp gideceğim bakalım.

02/06/2012 14:50:00

doğurayım artık yaaaaa :D 

Eşim de bu göbişli haline çok alıştım diyor :))) 

Amaninnnnn hindistanda bir hatun 11 bebek doğurmuşşşşşş :/  

02/06/2012 14:59:00

evet o haberi ben de duydum nerde okudun haberi bulamadım da. kadının karnını düşünemiyorum. hareket edemiyordur herhalde ağırlıktan:)

02/06/2012 15:00:00

aaa Ayşegülün izni gelmiş.... darısı başıma :)) Ay valla nasıl istiyorum izne ayrılmayı.. bende haftaya gidim doktora tarihi netleştireyim sonra iş yeri ile görüşücem. Yerime kim bakacak, bakacak kişinin yanımda işi öğrenmesi lazım bi süre.
amannnnnn çok işim var çooooooooookkkkkkk.. Sonra izne ayrıl, ev ile ilgilen, temizlet, kocişinin her eşyasını yıka ütüle ki giderken herşeyciği hazır olsun. Kendi eksiklerini tamamla sonra Bursa ya yolculuk hayırlısıyla inşallah :))))))))))) aman düşünmesi bile güzel valla :D:D

Valla Dilek çok geciktirme istersen bunların tarihleri ne kadar önemli bilmiyorum ama 1 ay diye süre vermelerinin bir sebebi vardır herhalde :) ben iş yeri doktoruna 1 gün ertelesem bişi olurmu diye sordum, olmaz dedi ama fazlasını sormadım hiç

Bende yarın gidim de aradan çıksın.. Çarşamba ağrım olacak ama napim idare edicem artık..

Hindistandaki hatunada yuhhhhhh diyorummmm :D

02/06/2012 15:05:00

Valla geldi izin şaka maka :)))))

Bana fake habermiş gibi geldi, hiçbir haber sitesinde yok :))) face de üretilen geyiklerdendir :))
-ki bende face de okudum paylaştım. 

Haa gerçekse de şayet, düşünemiyorum o hatunu :/

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...