YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

02/06/2012 16:02:00

Dilekcim nisan ortası olurmu ! Ben 32. hafta itibariyle ayrılıyorum izne.. Ama sen uzatacaksan dediğin gibi nisan ortalarına gelir. Benim Bursaya gidiş meselem nedeniyle uzatma şansım yok. Doktor sonrasına uzun yolu önermiyor. O yüzden 31. hafta gibi belki ayrılıp evdeki işlerimi toparlayıp sonrasında yola çıkarım diye düşünüyorum şimdilik. Bakalım kısmet tabi.. Sağlığımız yerinde olsunda gidelim sonra bebişimizle dönelim :D tabi annem bebişi bana bırakırsa :D:D
- ben sana vermemki benle kalır o demeye başladı bile şimdiden :)))) Yandık !!!!

02/06/2012 16:06:00

:))) eyvah eyvahhh.. anneanneler pek toruncukları bırakacak gibi değiller :) Annemde bana gelecek doğum sonrasında, ben nası bırakıp giderim diye hayıflanmaya başladı bile :)))

02/06/2012 16:10:00

Aysegulcum cok guzel. İyi günlerde kullan inşallah. Nesecim 32. Haftayı doldurunca izne ayrilabiliyoruz. Benim 26 Mart gibi kismetse.

02/06/2012 16:22:00

Teşekkürler Özlemcim :) 

bende artık haftayadan itibaren evden yazacağım sizlere :') evde olunca da acaip iştahım açılıyor, sonum nolcak acebe :/

02/06/2012 16:26:00

Biliyorum özlemcim ama ben doktor raporu falan alıcam gerekirse ayrıca.. sonrasında eve ait işleri halledeyim derken gecikeyim istemiyorum.. Bakalım bi ayar yapıcam inşallah. Haftaya doktora gidim bi görüşeyimde.. Benimde 24 gibi doluyodu sanırım :))
Ayrıca  mobilya fiyatına ağzım açık kaldı.. Ben bi park yatak olayında daha bi ısrarcı olimm en iyisi şimdilik :D:D

Hanımlar bu arada ben kaçar... Serviste telefondan eşlik etmeye çalışırım.. Öpüyorum hepinizi. Yarın gelmeye çalışırım yine :)))

kendinize ve bebişlerinize iyi bakın

02/06/2012 16:27:00

Ayyy aysegulum cok az kaldı. Planlı sez. Olsan 1-2 haftan vardı.

02/06/2012 16:30:00

Neşecüğümmm güle gülee, sevgiyle sağlıkla kalll :) kocaman öptüm seni de bebişinide.. görüşürük yarınn ;)

Özlemcimm az kaldı vallahi. Ayyyyyyy aklıma geldikçe bi garip oluyorum, sevinçmi korkumu nedir anlayamadığım garip bir duygu :/ 

02/06/2012 16:31:00

Neşecim aynen. Gerçi ankarada stokke ürünleri satan bir yerden sorduk. Park yatak alma bence cok kullanissiz ben hiç kullanamadım. Sepet ilk zamanlar cok rahat aklınızda olsun.

Rapor olayını da zorlanmadan veriyorlar hamilelik olunca :))

02/06/2012 16:34:00

evet, bende yatağımın yanına sepet beşiklerden aldım bitane. gece yanımda yatırırım, gündüz de yatağında. 

Raporda zorluk çıkartmıyorlar evet, kimisi tahlil bile yapmıyor bana denk gelen dr. tahlil yaptırdı gerçi iyi ki de yaptırmış, enfeksiyonum varmış haberim yok :/ 

02/06/2012 16:44:00

evet sepet çok iyi oluyor ilk zamanlar sallanan bişe olması daha iyi ihtiyaç olursa kullanılır ki inş ihtiyacınız olmaz sallamaya

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...