YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

02/07/2012 13:01:00

tamam teşekkürler en iyisi bekliyeyim biraz daha...

02/07/2012 13:05:00

Oh biraz daha iyiyim. Drcum merhaba ne çektim sabahtan beri şu demir hapından bilemezsin...

Ayşegül bence 2. taş kırdırma operasyonunda ondan ses çıkmıyor.

Neşenin aşısı vardı da asıl dilekden de ses çıkmadı bu gün ....

Benimde tadım yok pek. Bilgisayar açık arada başına gelip bi bakıp tekrar yatıyorum ya da dolanıyorum işte...:(((

02/07/2012 13:17:00

Concaaa geçer inşallah, sen bir de gece almayı dene bakalım, ben de öğlenki yağlı yemekten beri kıvranıyorum, midem ağrıyor... iki büklüm oturunca da alttan yukarıya doğru bir tekme yiyorum, dik otur sıkıştırma beni dercesine :))

02/07/2012 13:27:00

Öyle yapıcam tatlım... Böyle günlerde olacak Özlemcim napalım... Yerim onun tekmelerini ben ayrıca... Pek fenayım akşama da dersim var kaçtım ben görüşürüz yarın... Sevgiler...

02/07/2012 13:35:00

İyi dersler artisttt ;) görüşürüz canım...

02/07/2012 14:01:00

özlemcim sıvı demir ılacını ılk zamanlar banada verdi doktorum,daha etkili dedi.sen kendin mi sıkıp içiyosun portakal suyuyla?daha mı ıyı emiliyo acaba?hazır meyve suyuda iş görür sanırım:)

02/07/2012 14:03:00

süt konusunda ise keşke süt bankaları olsa...emziremeyince yavrular sütsüz kalmasa...bu arada benim bir süt kızım var:)bizim oğlan emmedi ama 10 aylık olan ekinsu bana bi yapışmışdı ki,çok acaip bir duyguydu....hey gidi günler hey:)

02/07/2012 20:52:00

Ben geldimmmmmmmmm :)

Doğurmadımm, Yonca' mında dediği gibi 2. taş kırdırma operasyonundaydık :') öğlene kdar anca o sürdü, filmler, seans felan.. Öğleden sonrada kocacımla dinlendik iyi uyumuşum :)

Demir ilacından bahsedilmiş anladığım kadarıyla, Ben hiç sıvı demir ilacı almadım. Santafer kullandım :/ böle işte :)

Neşecan naptı acaba, sanırım o da bende bugün bi tembelleştik :))

Özlemmmimm ya kendi derdime düştüm, senin dişini sormayı unuttum.. Nasıl oldun geçti mi bari _?

Hepinize iyi akşamlaaar, kocaman öpücüklerr :)

02/08/2012 07:18:00

Günaydınnnnnnn nurti nin ve annelerin en güzelleriii...................

Dün gelemeyince buralara sabah ilk işim sohbetlerinizi okumak oldu :D:D

Demir hapı meselesinde sıvı olanlarından hiç kullanmadım. Doktor hap verdi hatta iştah açma özelliği var diye hergün alma bir dün kan hapını bir gün vitaminini al dedi :)) bende öyle yapıyorum. ikisinide gece yatarken alıyorum valla mide sorunu yapıyormu bilmiyorum o yüzden.

Ayy ne şuursuz kadınım şimdi farkettim çünkü ilacın adını hatırlamıyorum :D

Dün evdeyim nasıl olsa diye sabahtan biraz temizlik yapimm dedim ama yormuşum kendimi sanırım. Öğleden sonra bel ağrısı baya zorladı beni :)) Aşımıda oldum neyseki geçen seferki kadar çok ağrı yapmadı :) hem dinlenmeye çalıştım hemde yordum kendimi ama arada böyle evde olmak iyi geliyor insana o kesin :)))) Sizlerde iyisiniz maşşallah.. Herkesin hamişliği yolunda :)) çok şükür...

Ayşegülde ekmiş sizi anlaşılan ama onuda mazareti vardı. Ayşegülcüm bu arada tekrar geçmiş olsun. Umarım artık daha rahat geçer eşinin rahatsızlığı ..

Benim dişte arada bir sızlamakla meşgul işte.. Çok şükür daha ciddi bir ağrı yaşatmıyor bana  ve umarımda yaşatmaz :D:D normal diş olsa gider çektiririm beklemem ama 20 lik zor oluyor :) daha önce çektirdiğim 20 lik operasyonu sırasında dişçi çenemi dişi yerinden çıkarabilmek için o kadar uğraştıki çenem kırılıcak zannetmiştim eliyle çeneme bastırması yüzünden :D:D:D  ki zaten dişin görünür kısmının 2 katı kök çıkmıştı  sonunda :D:D ki bu daha da zor olur herhal çünkü söylemiştim dişin büyük kısmı dişetinin içinde maalesef .. bu sebeplen beklemedeyiz :D:D

Aaaaaaaaaaa sustursun biri beni !!! sabah sabah çenem düştü :D:D:D

neyse hadi herkese tekrar  günaaaaaaaaaydddıııııııııııııııııııııııııııııııııııınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

02/08/2012 07:27:00

gunaydınnnnnnnnnnnn

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...