YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

02/08/2012 07:34:00

Günaydınlaaar :)))

Neşe' m dün iyi dinlenmişin maşallah :D susma susma devammmmmmmmmmmmm ;)

Yaw ben senin de diş sorunun olduğunu bilmiordum, geçmiş olsun çook :( Zaten normalde olan diş sorunlaru hamilelkte daha da artıyor dimi :( Amannnnn çok şükür bende bişi olmadı, -ki 20liklerden bende çekmiştim zamanında... 

Teşekürler canımcım bu arada geçmiş olsun dileğin için, hakkaten geçsin artık gınaaaaa geldi taştan :/ Nasıl illet bişeydir bu ya, Allah kimseye vermesinnn...

Emine' cim nabersin, ufaklık nasıl :)

02/08/2012 07:40:00

Hoşgeldiniz hanımlar..... Normalde diş sorunum yoktuda su son birkaç gündür ara ara sızlamakta :)) sorunmu var yoksa geçici bişimi bilemiyorum. Devam ederse bi kontrole gidicem zaten..  Ama hastalığın her türlüsü kötü yaa.. Allah kimseye hastalık vermesin, dermansız dert vermesin .... Bu arada burda yine hava bozdu .. Dün akşam baya kar yağdı bugün suana kadar yok ama devam edebilir gibi bir hava mevcut... :S:S:S  soğuklar bitsin artık yaa

Dün Dilek te ekmiş bak :))))) DİLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEKKKKKKKKKKKKKKKK yoklamada yok yazılmışız dün çabuk gelll :)))))

Aysel büyük ihtimal annesindedir. Yada doğurmuş olabilir :D gerçi kaç hafta olmuştu onun yaa.. Daha beklesin biraz doğurmasın hemen :D

02/08/2012 07:52:00

http://www.clubboon.com/campaigns

Hanımlar geçengün ufaklığıa internetten aldığım ürünler geldi diye resmini eklemiştim.. Aynı marka suan yine yukarıdaki adreste indirimde. Kendi sitelerinde ki rakamlara göre %50 indirim var gibi yine :))  haberiniz olsun .. Ürünlerin %100 organik pamuktan üretilmeymiş bilginiz olsun

ZEYNO&MEMO marka

02/08/2012 07:53:00

Aysel annesinden dönmemiştir bence de :) 

Evet ya Dilek' te yokmuşşş, o da ekenlerden :)) iyidir inşallah.. 

Süt için anacım bol bol, bebişler sömürüyo biziii :D

02/08/2012 07:59:00

Ya hemen hergün içiyorum ya süt ya ayran :/ hatta bi doktorun en iyi kalsiyum kaynaklarından biri kaşar peynir demesi üzerine içimde kaşarlı tost ağacı çıktı, bıkma noktasına geldim ama yinede yetmiyo sanırım bizim paşaya :D:D sütüde sevmem zaten kakaolu sütlerden içiyorum çocuklar gibi .D:D:D

02/08/2012 08:03:00

Nesecim Aysegul Emine herkese günaydın

Nese içme o katkili sütleri. Günlük süt iç gaz yapıyorsa icine azıcık kakao at. Bu sefer drum bana sadece magnezyum değil icinde çinko d vitamini magnezyum ve kalsiyum içeren osteocare diye bir hap verdi. Günde 2 kez onu iciyorum.

Edacim Demir ilacını da kendi sıktığım portakal suyuna katıyorum. Katkı maddemi ürünleri eve sokmamaya çalışıyorum.

02/08/2012 08:07:00

günaydın güzel anneler:) dün Neşe'den özendim ben de aşı yaptırayım dedim:) diyetisyenle görüştüm. artık sabah öğlen akşam aç ve tok olarak şeker ölçümleri yapacağım. diyet olayı kötü oldu ya artık öyle herşeyi yiyemiyorum maalesef.

Neşe ya sen bebişin hareketlerini dışarıdan hissediyor musun? hareketlilik durumu nasıl? cumartesi olsa da bebişimi görsem. sanırım bu konuya çok takıyorum. hergün sabah akşam süt içiyorum balık yağı hapı alıyorum polen arı sütü ve ferrevit alıyorum inşallah oğluşum sağlıklı olur.

02/08/2012 08:08:00

Dilek günaydın canım. Neye takıldın anlamadım.

02/08/2012 08:09:00

:(( ama normal sütü hiç sevmiyorum kiii... Aramın tek iyi olduğu süt annemin sütüymüş :D:D yani emmeyi bırakınca yani taa 1,5 yaşından beri süt ile olan bütün bağımda kopmuş :)))))))))

ama deniycem söz! :D  eğer içebilirsem öyle yaparım Özlemcim ;)

02/08/2012 08:12:00

Dene Nesecim bence içme bal kat kasığın ucuylada kakao kat öyle iç. Olmuyorsa yoğurt ye. Ben hamile kalana kadar sütcuden süt alıp içiyordum rüzgarda onu iciyordu yogurdumuda onunla yapıyordum. Şimdilik günlük süte dondüm. İnşallah doğumdan sonra sutcuye devam :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...