YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

02/08/2012 08:16:00

merhaba Özlemcim. ya Neşe ile aynı haftalardayız ya bebeğin hareketlerini dışarıdan hissediyor mu? normalde hareketleri ne kadar sıklıkta? falan onları sordum. bu olayı takıntı haline getirdim sanırsam. ama elimde değil.

02/08/2012 08:17:00

Sen hissediyor musun dışarıdan

02/08/2012 08:20:00

Dilek, Özlem hoşgeldinizzz :) 

Ah bende keşke içebilsem normal sütlerden, bana da kokuyor gibi geliyor yaa :( muzlu süt yapıyorum akşamları onu içiyorum birde gün içinde kakaolu çilekli süt falan içiyorum.

Dilek, geçmiş olsun atlatmışsın sende aşı derdini :) inşallah şu diyeti de hemencik atlatırsın.. geçicek geçicek ;) Sen moralini yüksek tut :*

02/08/2012 08:21:00

sütçüden alınan sütler daha bi fena kokuyor bana valla :)) sütlaç falanda yiyemem hayatta .. dire öğürürüm ... garibim biraz ama neyseee  :)))

Dilek valla dışardan hareket hissetme olayım söyle.. Bazen akşamları elim karnımda otururken (fatmagül'ün yengesi gibi :D )  içerden hissettiğim hareketi sanki dışarıdanda hissediyor gibi oluyorum ama emin değilim. Dün akşam eşim koydu elini ben 3 hareket hissettim içerden ama o dışardan birini hissedebildi... ki kendisi bile emin olamadı hareketmiydi acaba dedi :D:D

Anladığım kadarıyla anına göre değişiyor herhalde. Bazen içimden hissettiklerim çok güçlü oluyor bazen çok hafif... Ama dışardan kısmını tam anlayamıyo olabilirim :))

02/08/2012 08:26:00

Bu arada bende hemencik belirteyim vipdukkan.com da da güzel şeyler var :) BabyWorld tükanında :)

02/08/2012 08:27:00

Nese dilek ilk doğumunuz olduğu için cok normal. Birde bebislerin huyu suyu farklı oğlum cok hareketliydi kızım daha farklı. İcini ferah tut dilekcim. 3-4 haftaya kadar tamamen hissetmekle kalmayıp görüceksin. :)

02/08/2012 08:31:00

Aynen Özleme katılıyorum.. Kafanı takıp stres yapma... İçerde hareket ettiğini hissediyosan sorun yok :)))  benimki zaman zaman çok hareketleniyo zaman zaman bikaç saat hiç hissetmiyorum bile...

Bak şimdi başladı yine :))))))))))))) biraz kalk dolaşta rahat edeyim der gibi :))))))))) sürekli oturunca sıkışıyo sanırım garibim içerdeee ... Neyse ben bi dolanıp gelimde bizim paşa biraz yayılsın içerde :D:D:D:D

02/08/2012 08:32:00

:)) inşallah Özlem ya. Neşe aynıyız valla ben de dışarıdan hisseder gibi oluyorum hatta eminim diyorum ama eşim hissetmiyor hiç. bir de benimki sadece aşağılara çalışıyor arada çok nadir yanları yokluyor. aceleciyim galiba biraz Özlem değil mi? :))

02/08/2012 08:34:00

sağol Ayşegülcüm doğuma kadar diyet ve şeker ölçümlerim olacak sanırım ama sorun değil oğlum iyi olsun da.

02/08/2012 08:36:00

Daha asagidalar canım ondan haftalar ilerledikçe büyüyorlar ve yukarı dogru çıkıyorlar. Haklisin acele etmekte azıcık daha sabır :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...