YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

02/08/2012 08:46:00

vipdükkanla ilgili ben çok sıkıntı yaşadım haberiniz olsun kıslar

02/08/2012 08:48:00

MERHABA KIZLAR..NASILSINIZ BUGÜN?

02/08/2012 08:49:00

merhaba Emine. ben de hastanedeydim sonra sağlık ocağına gidip aşı yaptırdım. anca oldu işte. evet idil bebe iyi bence de.

02/08/2012 08:51:00

Noldu ki hayırdır, ne sıkıntısı yaşadın ? 
Ben hiç yaşamadım şimdiye kadar :/ 

bu arada kızlarrrr, defterim nası gidiyo :) aksesuarlarını yapıştırmadım daha, sadece üzerine koydum yapıştırıcım bitti :D 

02/08/2012 08:59:00

slm dilekkkk  geçmiş olsun.  iyi olmana sevindim biz dğurdu bunlar dedik:)))))))))))))))))))

02/08/2012 09:00:00

:))))))))))) amanin daha çok erken Eminecim:)))

02/08/2012 09:00:00

Oh oh herkesler gelmiş, topluca GÜNAYDIIINNNNNNNN :))
Ayşegül tekrar geçmiş ola, artık atakların sıklığı ve şiddeti azalır diye umuyorum...
Neşe ve Dilek aşılarınız hayırlı olsun bacılar :)
Dilekçim bebek hareketleri konusunda aynı haftalarda aynı şeyleri yaşadım ben de, aynı Neşenin tarif ettiği gibi oluyordu, tam hissediyorum eşime gel dokun hissedeceksin diyorum eim elini koyunca ses seda yok, deli oluyodu adam :) haftalar ilerledikçe adaşımın dediği gibi yukarı doğru çıkıyor, üstten üstten vurmaya başlıyor, az daha sabır.
Neşe şu fatmagülün yengesi lafına çok güldüm, bende de takıntı oldu o kadın yaa, bebeğe beşik bakarken yengenin bebeğinin beşiğinden gördüm, çok da güsel sevimli bişeydi ama sırf o yenge yüzünden almadımmmmmmm :D
Hepberaber süt içelim arkadaşlar, süt danası olacaz ya ( ya bir espri de bu kadar uzatılmazki be yaa :))

02/08/2012 09:10:00

Doktorcum hoşgeldinnn

:))))))))))) valla sürekli izlemiyorum o diziyi ama bi aralar takılmıştım yenge hamileydi o ara :)) elde sürekli göbekte.. göbeğini sıvazlayıp geziyodu her gördüğümde :D:D:D... çok gülüyodum arada bir bende kendimi öyle elim göbeğimde buluyorum evde otururken o geliyor aklma :D:D

Ayşegül defter süper görünüyor bu arada :D tebrik ederim.. bende alsammı acaba yaaa :S

02/08/2012 09:16:00

Aysegul cok guzel olmuş defter. Ne guzel elinden geliyor. Ben beceriksizimdir biraz :(

02/08/2012 09:16:00

Özlemmim hoşgeldin :) Daha önce de yazdım ama gözden kaçmış olabiler, dişin nasıl olduuuu? geçmiştir artık umarımm.. Taş içinde bizde artık bir an önce düşmesini umuyoruz :)

Neşe' m sağolasın, bebişimi görmeye gelenlerin eline tutuşturucam :D Al al valla, ajanda al bide böle bi kumaş, kendin kapla mis gibi ;) Bana 18tl ye mal oldu.. ama dışarıda daha vasatlarına 50tl dediler :/

Özlemcim yok valla ben sadece defteri kapladım, gerisi hazır şeyler zati. Çiçeği çiçekçide yaptırdım, yapan da özendi sağlsun uğur böcükleri falan :) Elimden gelen bu :) 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...