YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-3

02/09/2012 04:31:00

gunaydın kızlar)) nasılsınız) ben daha dogurmadım burdayım ha)))

guzel sohbetler olmuş))ama ben kaçırmışım...

kızlarrrr bu ara bir az tırsdım) normal dogum istiyom ama sezeryanmı olayım diye düşünmeye başladım))) beni fikrimden döndürün...noluuur..

hani dogum zamanı dikiş falan sezeryandan daha kötüymüş diye seyler duydum onun icin korktum ben

02/09/2012 05:43:00

Ayselcim günaydın. Lütfen korkma nOrmal doğumdan ben planlı epidural sezeryan olmak zorunda kaldım.ama olmak zorunda kalma ihtimaline karsı da sez. kötü değil bil. Bence bebeğin donmüşse ve hersey uygunsa normali dene zaten herhangi bir olumsuzlukta seni sez. Alır drun. Öpüyorum seni

02/09/2012 06:00:00

Özlemcim yinede korkuyorum ben canım yaa.. normal dogum zamanı dikişler sezeryan dikişlerinden daha kötüymüş diye duydum. şimdi aklımdan çıkmıyooo

02/09/2012 06:06:00

Ben de korkuyordum ayselcim. Sez. Olursan aklında olsun mutlaka 2 gece hastanede kal. İlk 2 gün geçtikten sonra daha iyi hissedeceksin. Ama hiçbir gerekçen yoksa lütfen normali dene. Tek bir dikişi olmadan 2-3 kere normal yapan arkadaslarım var benim. İyi seyleri duşun iyi olsun. Korkman da cok normal ama olumsuzlukları düşünüp kendini korkutma lütfen.

02/09/2012 06:32:00

Burda ilk normal  doğumların hepsinde dikiş atıyorlar malesef ;ama bunları düşünmeyeceksin sezeryanda sonradan çok ağrılı oluyor sütün geç geliyor yani normal denemeni tavsiye ederim.Sezeryana bile karar verirsen 40 hafta muhakak dolsun bebiş son haftalarda muhteşem gelişiyor.önemli olan her ikinizinde sağlığını yerinde olması normla yada sezeryanla.. 

02/09/2012 06:35:00

şimdilik normal dogum bekliyorum bakalım hayırlısı. Dikişsiz saglikli bebislerle kurtulalım AMİN)

02/09/2012 06:43:00

inşallahhhhhhhhhhhamin

02/09/2012 06:46:00

Kimseye kulak asma sen Ayselcim. Dikisli bile olsa ki olmayan cok insan var. Bence doktorunu dinle iyi duşun iyi olsun.

02/09/2012 06:46:00

Günaydınlarrr :) hepimiz için güzel bir gün olsun. 

Geceden beri kar yağıyor burada. 
Ayselcim umarım normal yapabilirsin. Hepsinin kendine göre zorluğu vardır tabi ki ama normal olunca doğum sonrası daha rahat oluyormuş diyorlar genelde... tabi ki hayırlısı olsun. 

02/09/2012 06:50:00

doktoruma da güvenemiyorum yani. doktorum sezeryan yapmak taraftari sanki. hic bi sorunum olmadigi halde bana sezeryanmi istiyosun yoksa normal dogum mu diye sordu. dogumdan korktugunu gorse sezeryan yapalim diyo...  doktorumda guven vermiyo bana . hani dogurursun korkma bi sey yok falan diye... tabi kolayina kaçıyo doktor. sezeryan kolay iş. kesiyo çıyariyo. ama normal dogum zaman ister daha cok ilgi ister dimi... onun icin korkuyorum birden normal dogumda dogura bileceyim halde kolay olsun diye kesip dogum yaptirir. dikiş koyar falan... offf...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...